Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asadar, asta e cea mai mare actiune GSS ever? Sa il aducem inapoi???!!! ???? Io trust no one, ca s-au mai vazut cazuri.

Asta nu e F Monday e Blue , dar sunt precisa ca vom avea succesuri, dar caaaaaaaaaaaaand??????????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci demaram operatiunea GBP (get back propretar) sub egida GSS?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna fetili

servim o limonada ceva???

sa aveti o zi buna si succesuri la gasirea lu' proprietaru



12+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


play replay

e asa liniste aci ca sunteti in sedinte ca sa il readuceti pe propretar?

daca e asa..atunci ma gandesc ca sunteti obosite si aveti nevoie de o mica pauza




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetele chiar nici o veste? mey o banuiala am io unde e posibil sa-l fi cazat oana ..pe plamtatia de aluni iaste o cabana voi stati linistite fac o alergatura pana acolo impreuna cu baietii iar in cazu in care nu revin cu informatii sa nu ma dati disparuta sigur o sa ma pierd printre aluni



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey propretaru va zice asa:

"nu mi-am inchipuit ca o sa starnesc un asa val de ingrijorare in randul vostru si ca o sa depuneti atat efort...o sa mutati oceanele si o sa daramatii muntii ca sa ma readuceti la apartament. am vazut ca ati facut imposibilul si ma gandesc ca e un gest greu de refuzat....insa dincolo de toate -dovezile- voastre de true love, lipseste o stampila cred...asadar, o astept cu interes ca mai apoi sa trecem la vremea deciziilor.daca vreti sa va mutati la noul ap, nu-i bai, poate acolo e alt aer si alte sentimente...cine poate stii. va admir, va urmaresc cu interes si cel mai important...i love you too!"

eu nu comentuiesc nemic ca sa nu ziceti ca iau din stralucirea mesajului


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

Citat:
insa dincolo de toate -dovezile- voastre de true love, lipseste o stampila cred...asadar, o astept cu interes ca mai apoi sa trecem la vremea deciziilor.daca vreti sa va mutati la noul ap, nu-i bai, poate acolo e alt aer si alte sentimente...cine poate stii. va admir, va urmaresc cu interes si cel mai important...i love you too!"

oana mey adik inauguram noul apartament fara sa ne intampine propritaru in prag? din cauza de una stampila? nu se poate asa ceva ...oare nu se razgandeste daca voteaza majoritatea?
purple, iona, mj, joann opinati acilea cum sa procedam in chestiunea cu propritaru care dintre voi sparge gheata cu o propunere interesanta???





www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

Citat:
care dintre voi sparge gheata cu o propunere interesanta???

io propun sa ne intampine Metal ca tot sunt frati gemeni






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce e cu lipsa asta de initiative? haaa? nu vreau sa cred ca pana si aci a ajuns criza si lipsurile

iona nu te vad bine....vrei sa spargi gheata cu un ciocan cam.....cam mare...nu crezi? parpal nu cred ca va fi incantata

sau tu sper ca propretaru sa iti bage o penalizare de 300% ca l-ai dat la o parte? si te te forteze sa o platesti? haaa???

JoAnn nu stiu ce sa iti ofer....ca mai nou tragi pe langa cana de cafea...limonada, numai declarativ o mai admiri

lisa ai pe acasa un baiet tinerel si frumushel...b..b...bbb billie jean ii zice cred. e bine? l-am zarit intr-o poza si mai ca nu mai stiam de unde il conosc....ca de cand nu se mai defileaza p'aci

parpal vezi ca iona vrea sa planteze aluni pe langa Metal....sa ii studieze costumu de aproape.... eu cred ca totusi a vrut sa fie ingenioasa...nu o taxa prea rau

la miss DD ce sa ii zic? a pus embargou cu strada mea, de frica sa nu il piarda pe CT.....asadar, respect regula ei , inca....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput