Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
iona pacat ca esti la cursu de lady...ca merita sa ne asociem ...da tie nu iti mai permite statutul acum , deci cred ca e musai sa le fac fata singura...la baieti

mey oananu mai frecventez cursu o trimit pe sor'mea ea e doctora in asa ceva rezolva testili cu okii inchisi deci sunt pe aproape in cazul in care se pune de o asociere

Citat:
in laboratorul meu se produc zilnic delicatesi dupa vechile rateti iaca:1 2 3 4 5 67 7 do you want more??

lisa consumul escesiv cauzeaza problemuri la mimorie cre ca e timpul sa apelezi la parpal pt.neste vitmini

purple nu stiu cine iaste aceasta Lady Wannabi dar ti rog sa nu raspunzi de fapteli tale si sa faci tot posibilul sa-l aduci pe propritar inapoi

mj

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
Citat:
in laboratorul meu se produc zilnic delicatesi dupa vechile rateti iaca:1 2 3 4 5 67 7 do you want more??

lisa consumul escesiv cauzeaza problemuri la mimorie cre ca e timpul sa apelezi la parpal pt.neste vitmini


mey iona, mimoria mea functioneste mai bine ca niciodata ultimili doua delicatesi merg servite numai impreuna una fara cealalata nu are aceeasi savoare de asta le-am prezentat asa dar ce atenta esti tu la toate ce le servesc io acilea uauuu
numa nu incerca astfel sa te sustragi tre sa raspunzi pt factili tale cu propritaru

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu ma intereseaza. Metal e foarte suparat pe aceasta actiune de rapire a geamanului din apartamentul propriu.
Acum, ce sa zici si tu, iona...iar o bagi pe sora-ta saraca in problems..cum ca ea merge la cursuri, deci e ea Lady Wannabi.

Ai spus ca a fost la tine sa negociati...asuma-ti raspunderea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
numa nu incerca astfel sa te sustragi tre sa raspunzi pt factili tale cu propritaru

meyyyy vad ca pe mine ma susectati pt.disparitia propritarului si io sunt Lady Wannabi??????? ei bine NU .....e adevarat ca l-am luat in sanul fameliei mele dar NU ma fac vinovata de disparitia lui si NU sunt eu ultima persoana care a avut trebi cu el
atasez neste dovezi in sensu asta
Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Good morning

Vad ca mai nou vorbim in imagini .
Remember him?



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson


www.abc-whoisit.blogspot.com" target="_blank">Never can say goodbye...

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

remember...remember

am discutat ieri, profitand de faptu ca iona e la curs, cineva tre sa se ocupe de biznisurili ei si de birocratia de pe mosia ei

azi insa a zis ca vine la mine sa discutam de biznisurili mele, din ograda mea. si sa identificam neste solutii ca unili fete e restante rau si nu-si mai dau enteresu sa fie la zi cu taxili

iona la cursu ala asa te invata? sa dai poze cu ebony pe sub mana?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



sa dea esplicatii plauzibile persoanele in cauza

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey sunteti bune de detectivi...ca doar de aia activati in GSS

treaba iaste ca DA....eu m-am avzut ultima cu propretaru si am vb cu el, am dezbatut masuri de recuperare a datoriilor de la fetili absente, si despre planurili lui de viitor

stiu unde iaste, insa nu poci ca sa va divulg...cel putin nu asa...pe moca. e bine, se bucura ca i-ati remarcat lipsa, inseamna c anu l-ati uitat...e un test veridic pt el...va saluta...si zice ca daca aveti mesaje sa ii transmiteti...sa mi le forwardati...si i le indes in pager

pt moment vrea sa se convinga de cat il iubiti si de ce sunteti capabile pt el...si mai ales...daca mai simtiti goldie . se refera la toate fetili!!!


e cu okii pa voi aveti grija

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Wrong answer .

Eu pur si simplu va intrebam daca vi-l mai amintiti, ca stagnam cam mult prin apartamentul asta. El deja se apucase de constructia unuia nou de dat in chirie.
Ce face oana io habar nu am si nu ma priveste. dar ea are memorie si voi nu, pt. ca doar ea a zis ca si-l aminteste.
S-o luam si asa...daca un simplu vizionat de inregistrare pt voi inseamna ca e o intalnire...atunci ce sa zic...iaca asa tot "intalniri" am cu Magicu, cu Sporty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

deci lucrurile e asa cum mi-am imaginat.......daca mai simtim goldie? in ce ma priveste simt in toalte colorile posibile si imposibile


Citat:
daca un simplu vizionat de inregistrare pt voi inseamna ca e o intalnire...atunci ce sa zic...iaca asa tot "intalniri" am cu Magicu, cu Sporty

mey parpal aia nu era inregistrare pana nu-s io era o defilare in toata regula transmisa live iar la intalniri de orice fel cu Magicu si Sporty poti visa in continuare



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatzaaa
observ ca desi e f.monday, niminea nu s-a trezit p'acilea
poftim la www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> poate asa va....animati

oana cum e pana la urma treaba cu propritaru? vrea sa ne testeze ce si cum? mey si daca nu primeste raspuns de la toati fetili care sa-l convinga ce face? nu mai apare???... iete acusi trebe sa ne mutam in ap nou...sa platim cheria...lots of things to do deci vezi ce mesaje ii indesi acolo pe pager da musai trebe induplecat sa apara
parpal, iona, mj, joann

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


sper ca azi sa fie a differit f. monday eu asa sper...

lisa despre fetili care nu isi arata fingerili pt propretar...e pe raspunderea lor. probabil ca o sa fie dezamajit....da n-ai grija...ca sigur o sa ne dea declaratie pe raspundere proprie dansele...cum ca au negociat derect cu el...si eu o sa trag concluzia...ca nu-si asuma relatia cu propretaru, ci doar pe furis


in rest....numai de bine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=GWLALy7Gj7I" target="_blank">neazta....am auzit melodia pe o frecvanta noua si la cine credeti ca m-am gandit??

fetele trebuie sa ne mobilizam si sa-l aducem pe propritar inapoi pana la inaugurarea noului ap actili e facute lipseste doar stampila si semnatura lui



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput