Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

fetele de mult nu am mai servit io o cafea buuuuna, www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

mey iona savureaza colea o cafea sau mai multe, dar de la defilat baietii mei sa iti iei gandul .





fetili weekend placut va doresc.

12+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona...intrebare de baraj...ai absolvit cursu'? ca sa stiu daca ma bag sa te salvez de la procese o ba

lisa n-a mai iesit nemic din laboratorul tau??? nemic nemic

parpal ...baietu ca camesha e bine?? ca nu l-am vazut azi

JoAnn ce ai cautat tu la cafea??? haaa??? na...gata, vad ca te dai la cafea, deci nu ai nevoie de limonada...sistam tratamentu

miss DD

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey JoAnn io nu tin neaparat sa va defilez baietii dar unele fete insista.... o limonada nu poftesti?

oana crezi ca asa usor se absolveste cursu asta? e multa materie si muuuulti examinatori si de la ce proces sa ma salvezi? dar in cazu in care se intampla duamne fereste accepti www.youtube.com/watch?v=8SjoA1XsA8w&feature=player_embedded" target="_blank"> ca mita??




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona....tinand cont ca is outofit..., am pus-o pa lady in cui, sunt oaia neagra si ratusca cea urata.....daca mai ai si bafta sa stii cuvantu magic

cetesti si tu printre randuri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatzaaaaaaaaaaaaaaa
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey fetili ce tot vorbiti voi acilea de proces? in ce ma priveste pe mine, lucrurile sunt cat se poate de clare nu iaste rost de proces, pen'ca nu sunt probe iona nu defileaza pe niciunul din baietii mei eventual neste inregistrari de la partyurili trecute....stiu ca detine o colectie impresionanta
fromosii mei sunt uimiti ca le duceti dorul asa de tare si s-au gandit sa va bucureze cu neste super defilari sa va clatiti okii putin









oana in laboratorul meu se produc zilnic delicatesi dupa vechile rateti iaca:www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">1 www.youtube.com/watch?v=AQIFe6rl9JE" target="_blank">2
www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">3 www.youtube.com/watch?v=g6TcJyFa7e0" target="_blank">4 www.youtube.com/watch?v=1odeoFW3o3Q" target="_blank">5 www.youtube.com/watch?v=cMSG1NrbKmo&feature=channel" target="_blank">6www.youtube.com/watch?v=knDTfp0Iat8&feature=player_embedded" target="_blank">7 www.youtube.com/watch?v=MCcrNvC6AU4&feature=channel" target="_blank">7 do you want more??


mj tu nemik nu mai zici? chiar asa... nicio apreciere la noua mea delicatesa de bine, de rau, ceva acolo... sa stii ca nu te mai pun sa comentezi...
parpal tu cu vetaminili personalizate cum stai? e in productie ceva?
joann din ce am servit io mai sus te rog sa selectezi ce consideri ca-ti prieste....avand in vedere starea ta

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning,

abia astept sa termine iona cursurile de lady, sa vedem ce si cum va fi. Oare de aia tacem toate? De frica sa nu cumva gresim si sa nu avem comportament de lady?

Joann, felicitationes

Oana "baietul cu camesa" e foarte bine, nu duce lipsa de nimic, oricare ar fi el

Lisa io nu sunt asa mare producatoare de vetamine ca si tine de delicatese. Momentan numai pe astea le am pe stoc:





+ cea mai importanta.

mj ai observat helicopterele pe deasupra insulei? Na, noi suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:





delicatese, vitamine... unde sa arunci mai intai okii

eu poci sa va spun ca umbla ca unii baieti pe care ii cunoastem vor sa devina investitori, cauta idei si planuri, deoarece vor sa dezerteze din rutina lor de biznis, care a devenit fooarte apasatoare

eu am zis ca nu ma bag, da tot primesc neste semnale pe pager si nush daca e mana sortii sau a baftei, da simt ca are legatura cu ei, si inca ce legaturaaa..... la asa ceva nu te gandesti de 2 ori, eu insa sunt la a 3-a tura de studiu de fezabilitate...deoarece unul a iesit pe plus infinit , altul pe minus....asta insa va fi edificator.

iona pacat ca esti la cursu de lady...ca merita sa ne asociem ...da tie nu iti mai permite statutul acum , deci cred ca e musai sa le fac fata singura...la baieti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Asa ceva n-ai sa mai vezi

Metal l-a sunat pe fratele lui geaman, nemik..cica numarul nu este alocat. M-a pus sa il caut pe proprietatea lui, ce sa crezi? Ia-l de unde nu-i. Cica has bin dilitid de pe actul de propretate

Am o banuiala cine l-a sechestrat si incearca sa ii axcunda ezistenta si averile. Sa fie oare Lady Wannabi?????

Io atata stiu...ca acea Lady Wannabi a fost ultima care a spus ceva despre el, cum ca ar fi negociat cu el ceva. Nu m-antere...sa apara, ca altfel nu raspund de faptili mele. Poate pe voi nu va daore suflitul sa stiti ca ea a creiat o mafie de rapit baeti, dar Propretaru e geaman cu Metal si dc e Metal e unhappy io-s .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

ce fac fetili si baietii lu fetili????

oana cum mey sa sistezi ratia de limonada ??????

lisa azi e zi de degustare revin cu preferintele

purple, iona mj

12+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
Metal l-a sunat pe fratele lui geaman, nemik..cica numarul nu este alocat. M-a pus sa il caut pe proprietatea lui, ce sa crezi? Ia-l de unde nu-i. Cica has bin dilitid de pe actul de propretate
Am o banuiala cine l-a sechestrat si incearca sa ii axcunda ezistenta si averile. Sa fie oare Lady Wannabi?????

purple, i'm in shock!! l-a rapit cineva pe propritar??? mey oare de asta se absenteaza iona tot mai mult de pe acilea pe motiv de cursuri de lady wannabi???
vai, iona fa bine si da o esplicatie...tre sa eziste una plauzibila unde e propritaru? tu te-ai laudat ca te asociezi cu el....ce i-ai facut???? numa tu stii da se ingrijoreaza lumile pentru starea lui si s-ar putea sa intri in bucluc pt asta pen'ca esti principala suspecta



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput