Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

daca te-ai obisnuit nu e bine mey, dezobisnuieste-te realitatea ta care e?? dupe visini nu poci ca sa te obisnuiesti sa te dai ca acilea doar io sunt aia care ma dau dupe ei, doar ca nu e plantati
mey blondo daca e treaaba ta, a ta sa fie, io nu te-am intrebat nemik, vaz ca faci risipa de cuvinte, de apa, de lamaie, mai nou de visini ( te mai dai si mare eco) si te autocomplimetarisesti io nu supraveghez plantatu doar la noi ai auzit de piar si manager , o sa ia cineva legatura cu tine poti sa pui okii pe el dac-o fi vreun frumusel care ti-a skapat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey m-am obisnuit sa te dai tu dupa ei dupa visini adeka nu altceva
realitatea mea e aia pe care o sustin de ceva vreme si tot aia va fi si de acum incolo chiar de tragi tu speranta la altceva sau mai bine zis la altcineva
io propun sa te multumesti cu baetii tai cu monotonie sau fara, cum preferati si sa-l nu-l mai hartuieti pe blueshirtu ca pricum ai da-o, tot in ograda mea e si acolo va ramane pt ca adieste forever true lovili

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey decide-te...o data ma faci preacinsita si ma inalti in grad...o data zici ca ma dau mare...eco....sau ca is risipitoare.

la eco is nivel mediu mey, sa stii si tu. la lady, generozitate is nivel maxim...si mai nou si la alt domeniu, da nu ti-l spun, ca cine stie cu ce ma mai complimentezi

rog domniile tale sa pastreze titulatura de . apelativul "mey blondo" nu cadreaza cu simtamintele mele si cu calitatile ce mi le-ai insirat in ultimele pagini

ba zici ca is fromoasa de tre sa se ascunda baietii, ba zici ca is frivola si usoara, ba ca is inocenta...rispipa de epitete....ca eu ma stiu cum is, si ma plac a naibii de tare asa...culme ca si altii ma plac

despre PR si manager....nu ma amestec cu ei. la nivelul ala discuta secretara mea mey, eu am alt staut si alte biznisuri....de scapat a scapat ceea ce nu s-a incadrat in standardele mele inalte

ma dau mare ca is eco stai sa vezi cand ajung la alte capitole si mai palpitante

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Io numai ceva mai vreau sa stiu...Mrs. Ebony, nu ne-ai zis niciodata..prenumili tau adevarat care e? O fi cu D cumva?

Noapte buna..pt cine vrea sa ma caute nu sunt disponibila...numar stele cu toti truelovele mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

D de la dirty sau D de la ....dancing

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Offf, mai trebuia sa va arat ceva, ca sa dormiti mai bine. La voi o fi noros si nu aveti steleeeeeeeeeee



P.S. Mrs.Ebony, deja ma faci sa cred ca ai doua prenume si ambele-s cu D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu am nominalizat precinstitele te-ai simtit cumva vizata?? eco tu ai zis ca esti da io nu cre ca esti nici la nivel mediu, nu am zis io ca esti fromoasa, tu te-ai autointitulat fromosa, sepsoasa, cu piele nu-sh cum, masteranda, doktoranda de piaru lu CT tu te-ai luat, aia cu e vreun frumusel care ti-a scapat e zis de tine cauta arhivili si vezi acu vreo cateva pagini se pare ca prea te amextecai cu ei, acu nu mai e de nasu tau daca mimoria nu ma-nseala cre ca io te-am incoronat s-ar putea sa ma razgandex si sa-ti iau coroanaoricat de mult ti-o doresti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...ia coroana, ia tot ce vrei tu...ca un lucru nu poti sa imi iei....ceea ce is. si..is blonda . poci fi regina si fara sa ma incoronezi tu. inca n-ai priceput ca nu tu imi esti punct de reper?

sunt si fromoasa, si descheapta si devreme acasa. si blonda. si am si simtul umorului . pe asta l-ai pierdut din vedere mey si de aia nu iti ies bine calculili

nu m-am simtit vizata ca nu circul la inaltimea despre care faci tu vorbire.

ce vrei sa imi mai iei??? profita acum, ca maine poate nu mai ai ce lua

parpal....esti pe aproape



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

fetili vaz ca aci e epidemie de cuvinte

io am venit doar sa va zic .

acu plec linistita, stiind ca oana e ocupata cu alte cele si esplicatia mea a fost pe placul ei ....oarecum.

fetili , o duminica placuta






10+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

www.youtube.com/watch?v=6AniEAIOE6A" target="_blank">playreplay








Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput