Goldie Pants - 41

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si berocratia cine a reprezentat-o mey??/ nu cumva cineva care s-a autointitulat reprezentanta lor
cum tranxportu de visini nu a ajuns vaz ca maxim poftiti la visinili mele acu na se-ntelege care e mai apentisante si chiar nu-sh de ce va obositi atata de envidie??? nu cre ca ar trebui sa conteze prea mult ce cred io vreti musai sa ma convingeti???? tineti neparat sa ma convingeti pe mine????? e maxim sigur ca nici voi nu sunteti convinse de ce spuneti daaaar insixtati, insixtati, insixtati


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamne fereste departe de mine gandul de a te convinge pe tine de ceva tu esti aia care aduce in descutie subecte care nu te privesc personal din ce cauza o fi???...e prea boooring atmosfera la tine in ograda si de asta bati la poarta mea?? sa-l vezi pe blue???
mey io nu ma obosesc, iete stau acilea cu fromosii mei si ma distrez cum te gandesti tu la soarta lu blueshirtu da na..daca baetii tai nu sunt in stare sa-ti invadeze gandurile...

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

invadarea gandurilor zici tu?? clar ca te dixtrezi maxim daca baetii tai doar gadurili ti le-au envadat n-am ce zice
dexpre plictiseala/monotonie/rutina am zis si nu ma repet
vaz ca de vreo cateva pagini tot o dai cu fromosii tai, ba ca ciresili tali e mai apetisante, dar ai dreptata pe niminea nu incerci sa convingi de nemik
care ar fi dupa parerea ta subectele care m-ar privi personal??? ca sa stiu ce am voie sa abordez si ce nu ha??? ori te pomeni ca vreai sa instaurezi acilea un fel de cenzura duamne unde mai e libertatea de esprimare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey la halul in care o dai tu la intoarsa, din 10 in 10 min tre sa mai sporesc comanda de visini...da nu iti fa griji, maine ii ai la tine plantati, ca sa te ajute si in plan real.

consumu de apa plata cu lamaie e de la faptul ca ma hidratez mereu...crezi ca pielea asta fina si senzuala ce se vede pe unde e lipsa materialul de imbracaminte se mentine cu toping? in era ta asa o fi. la noi e altceva


tot nu mi-ai esplicat mey de ce ma hartuiesti de 2 zile, ce ai cu fustili mele scurte si ce ai cu baietii mei. m-am dat eu la ai tai??? ce te-a apucat?


aci tu esti singura ce alearga mey dupa alti baieti, din cate reiese. treaba e ca alergi, da ei nu is in spatele tau....ci is in fata si tu ii alergi pe ei. gheneon...ca ei nu se impiedica, asa acum speri tu sa fie tactica


n-am de ce sa te conving mey din moment ce de ieri repeti singura intr-una ca is sepsi si atrag priviri. daca pana si pe tine te-am marcat....iti dai seama la baieti ce succesuri am??

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io te hartui pe tine duamene fereste , tu vaz ca o dai acilea ca esti nu-sh cum de la hoxy vezi mey arhiva si stabeleste cum sta lucrurili nu am nemik cu tine, cu fustili tali sau cu baetii tai, imi esti perfect paralela io si cu era mea ti salutam
ti rog urgenteaza platatu visinilor dupa timpu meu real ca simtesc nevoia sa ma retrag
las locu preacinstitelor care isi asuma vorbili si faptili si care never ever in veata lor nu s-ar axcunde dupe visini ca iele iaste fix neste duamnedar nu va estaziati , nu lipsex mult

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
invadarea gandurilor zici tu?? clar ca te dixtrezi maxim daca baetii tai doar gadurili ti le-au envadat n-am ce zice

meeeey mj, stai relax mey nu te panica ca n-ai de unde sa pricepi..asta tine tot de true love ( iar am uitat ca nu ai tangenta cu asta)...in detalii nu intru, cel putin nu cu tine
Citat:
vaz ca de vreo cateva pagini tot o dai cu fromosii tai

si iaca mai zic, fromosii mei, fromosii mei, fromosii mei,fromosii mei,fromosii mei cate pagini vreu de acum incolo mey ca asa imi place mie e vreo problema????? libertate de esprimare se cheama numa ca io ma esprim asupra lucrurilor care ma privesc personal

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

insixta mey, la cat mai multe pagini, poate pana la urma incepi sa si crezi ce zici

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey daca is "nu-stii-tu-cum" de la hoxy e treaba mea. da cruciada ta impotriva fustilor mele....e pe cateva pagini mari si late.

despre "preacinstitele" ce sa zic...nu ma ridica asa de sus in slavi, ca am rau de inaltime. am avut rabdare si ti-am raspuns eu concret la tot ce ai vrut, nu te-am trimes la PR, cum e la moda, nici n-am folosit inaintasi sau purtatori de vorbe.


imi asum totul mey...daca tu nu esti obisnuita cu asa ceva, pune mana si noteaza, ca nu strica sa stii si lectia asta.

ca nu te uiti dupa baietii mey....asta e atat de clar, ca si cum vezi orizontu in ceata din londra. cred ca mai degraba te-a apucat o pasiune turbata pentru blueshirtu si ai vrut sa distragi atentia, doar doar cumva vine si se ascunde la tine mey.... de teama mea


despre lumili noastre paralele...e clar. remember, sunt blonda si locuiesc intr-un curcubeu .

visinii se planteaza si fara supravegherea ta, asa ca nu sta musai pentru ei acasa. merji la picnic si oxigeneaza-ti ideile



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey merci fain io decat realitatea o cred pacat ca altele nu mai fac diferenta mey intre realitate si altceva

oricum, m-am obisnuit si cu datul pe dupa visini...cu toate

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ma scuzati, cred ca mureati de dorul meu, mai ales cineva care intentionat intentioneaza sa puna fapte in palmaresul meu. Nu stiu de ce sunt siamizata cu Lisa . Nu ca am ceva la contra ei, dar orisicum fiecare e cu treaba ei.
Never ever nu am urmarit pe baetii lu nimenea. . Pe vremea cand Blue si PurpleShirt era tristi nici ca va putea pasa. Acum vai, vai, au fost luati cu japca. Eu atata zic: truelovele vine singur. V-ati luptat cu CV-urile emotionale, dar respectivul termen era doar la deruta, ca sa vada dansii cine e cu filinguri sau vrea doar o lista lunga la activ
Asa ca, personal nu am nici o vina ca PurpleShirt s-a truelove de mine, decat ca sunt o Cinderella si locuiesc pe Silver Lining, la fel cum nu are nici Lisa ca Blue a gasit de cuviinta ca ea este potrivita pt. el. Asta e toata water under the bridge.....de mai vb mult vine inundatia si puteti a va urca in visini sa va salvati

Si, numai asa de schema, sa vedeti in fata ochilor de unde vine esenta of all things posible (black&white)


Dijaba, dijaba va agitati...in loc un cantec vesel sa cantam (mai bine nu, ca nu suntem singeritze)...luati ezemplu de la mine...totul e purple...ce culoare frumoasa combinat putin cu Black&White...de vis ..ziua stam la soare, noaptea numaram stele

Mergi la inceput