Prietene la bine si la greu - 8

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Va multumesc tare mult de urari!Sunteti niste dragute,ca de obicei
Am renuntat azi sa mai citec afara,ca m-am enervate,asa ca incerc acu’ sa scriu cate ceva….
Alexa, ma bucur ca ne aduci vesti bune despre tine si samburel
Ramoniak, Ralu adoarme la san de cele mai multe ori sau in carut afara sau daca e obosita rau ziua ,cand nu ajung s-o culc la timp,trebuie s-o iubesc starns in brate ,ca sa se linisteasca,ca altfel nici tzatza nu-I trebuie,doar fata mea lipita de fata ei
Andre, sanatate Chiarei!37 grade zici?
Ionela, iti vine a crede ca si acum mai am o vaga durere asa?Eu cred ca e ceva in aer, presiunea scazuta…eu stiu.Merci de intrebareGasisi rochie?Aha,acu am vazut ca esti nehotarata…propun sa votam(daca n-ai cumparat déjà pana postez eu)…eu merg pe cea rosie-unicat.
Raluci,ce mancacios e Bubu si ce frumos mananca…sa nu-I fie de deochi,bravo!
Many, eu ii luam din Carrefour;cred ca gasesti si in alte hypermarketuri.
Diana, cred ca Alinus era cu inotul
Krelia, felicitari lui Rares pt reusita!
Monis, asa e ,cum zici tu,dar asa mi-e felul…ma simt prost doar sa scriu 3 randuri sis a nu va raspund nominal.
Shtephy, eu inca n-am vazut pozele tale,sper s-o fac la noapte.Deci ,facem party peste-o luna….stam relativ aproape,zic
Lumi, insanatosire grabnica!
Coque, eu pe aceea am avut-o anul trecut si am fost multumita.Cu Fps 50 au la mustela,vichy parca ,bioderma…dar nu stiu care cati parabeni au…aa,vad ca te-ai hotarat,de firma asta uitasem;eu am lipika -emolientr de la ei si sunt multumita.Felicitari pt dintisori!
Laura, felicitari si rechinasei pt reusita!Si pozele tale sunt pe stand by ca sunt pe fuga
Anucutza, merci de aprecieri!Vad ca sit u votezi cu rochia rosieMai stii cand s-a supus la vot si numele Sabinutei?Wow si micuta ta sta in fundulet?Felicitari!Abia astept si eu momentul…nu mai zic de Ralu care altceva nu face cand e pe spate,decat incearca sa se ridice.
dozz, welcome!
Lidia, insanatosire grabnica si tie!
Yuhuuuu sunt la zi!Cred ca mai vroiam sa mai zic ceva cuiva,dar acum nu mai stiuMa mai uit mai incolo…mai am ceva restante la poze,dar la noapte.
Ma duc sa arunc copiii in cada,Laurairina sis a mananc si eu ceva dup ace-I culc.
Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

heloo

many - sper sa ma tina, am dat peste un instructor asa gen "ursa brancului" care azi a cam scos untul din mine, dar a zis ca ma face sa incap in ce blugi vreau io pui si eu urechiusele lui vlad

Licuriciule - zi cu ce ti-l trimit.....dar nu mai bine vi tu la noi :d sa mergem la fetele cu ulcioare

hai ca m-am distrat cu voi
ma duc sa-mi oblojesc soata care de azi noapte are piciorul luxat, jur ca de data asta nu am fost eu cine site ce balcon a escaladat, a facut pe branca ursului

bubu azi facut kk, moale bun, si ce este cel mai imp ca a facut el singurel

Lavi - ermosa sa rupi ringul de dans dar sa ai grija ca fac astia iar preselectie pt transpir pt tine


aaaaa am intrat la DM, frate, plin de toate minunile de bubchen, am luat si noi crema cu factor 50 babylove (marianadrei )

am mai intrebat eu acum cateva zile.........evy parca cu tu ziceai de aparatoare tantari pt carutz, tare imi trebe, ca pe aici misuna tzantzarii big time si trebuie sa pun la carutz

mai era ceva

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Sunt in urma cu cititul si nici timp nu prea am( motiv, pregatirile ptr. botez) dar am simtit nevoia sa va zic si voua ca azi 30 aprilie 2010 baiatul meu mi-a zis MAMA. A zis de trei ori si l-a auzit si bunica. Asa ca azi sunt in al 9-lea cer. Va .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui DORIS_71

Sunt in urma cu cititul si nici timp nu prea am( motiv, pregatirile ptr. botez) dar am simtit nevoia sa va zic si voua ca azi 30 aprilie 2010 baiatul meu mi-a zis MAMA. A zis de trei ori si l-a auzit si bunica. Asa ca azi sunt in al 9-lea cer. Va .

Doris mamica implinita de Matteo - 7.12.2009 ..
poze


traiasca traiasca de 3x traiasca si el si mama

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Ielou,
pun si eu repejor popoul pe bancuta, tot nerecuperata si moarta de oboseala, de aseara n-am citit nimic dar nu puteam sa nu va salut si sa va doresc petrecere frumoasa miine cu relaxare si vreme frumoasa si pitici bine dispusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

Am reusit sa recuperez, dar nu am retinut prea multe.

Dozz bun venit!! Ana e nascuta in aceeasi zi cu Robert.

Am vazut o dulceata de fetita care sta in fundulet si in picioruse tinuta de mami Ancutza. Am mai vazut un Rerasel frumos pe canapea.

M-a emotionat povestea lui Andre despre prietena ei, sa ii traiasca fetita!

sunt si eu prin zona pe bancuta.










mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)
poze bb Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

Doris felicitari!!!!

mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)
poze bb Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:

Many,cand roade ceva( in special degetele mele),impinge spre masele,in partea stanga
Pupam Vladutu!

Lauradi.Gata baita?
Ma intreb de multe ori cum te descurci cu 2 copilasi...ca eu abia fac fata cu unul! Si cand ma mai gandesc si la Shtephy cu o mana in ghips....si Diana cu 3!

Alinutza,dupa ce nu ai mai postat cateva zile,intrebau fetele de tine,dar nu ai mai dat nici un semn....Ma bucur ca esti din nou pe `baricade`! Mai zi-ne de voi.

Simina,nu mai vb deloc cu noi?Ce mai face Maya?

Doris,felicitari!!! Ce emotionant trebuie sa fie! A mea cred ca nu are de gand sa spuna prea curand,cred ca asteapta sa-i iasa toti dintii intai







Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Dozz bine ai venit la noi
Sper ca ne-ai dat datele tale sa te trecem in listuta ,cand voi ajunge cu cititul la ele te voi trece.Daca nu ,te rog zi-ne data nasterii tale si a lui bb si numele.


Multumesc! Eu sunt nascuta in 10 nov 1978, ma serbez deodata cu Matei de Coque

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

buna seara


noi am umblat fleaura toata ziua, acum incerc sa parchez piticutzul cu 2 zimtisori dar cred ca daca ma asez pe bancutza, cad lata sub ea si fara sa beau nimic, atat sunt de obo.

nu am salutat pana nu am citit tot, m-am bucurat sa citesc lucruri frumoase



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput