Copilasi de Iulie - August 2004 (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da, ieri o fo` ozi d`aia dtpdv.
Mers la scoala sa vedem scoala si doamna si clasa, apoi mers la gradi, apoi mers in parc sa manance donsoara 2 globuri inghetata de cioco, apoi pictura.
Dar inainte de toate astea fu scandal mare: ca avusese inainte c-o seara accident de troti vs bicicleta si are ditai julitura sub ciorapii cu chilot insa fara bulioane. Inutil sa va zic ce de nebuneala pi la noi
In rest sunt ashe intr-un butoi si d`aia n am ce zice, ma simt asa aiurea sa stric atmosfera

Insa am vazut pozele cu Eva, ce mare eee si frumoasa !!!
Cam putine pozele, Corina, musai mai multe

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

DARIA, zi aici ce te doare, poate spargem butoiul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

butoiu` sau buboiu`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Ezact Daria, di aia suntem aici ca sa-ti spui pasul Poze mai pun cand o mai prind... ca pe cea mare n-am sanse, tre sa fie coafata, cu unghiile cele franci pi pozitii, genele carliontate, etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Corinavrem neaparat sa o vedem si pe Mara
Mandra trece printr-o perioada in care vrea sa se imbrace numa' ca baietzii,tacsu este turbat,io i-am zis sa se linisteasca ca asta face parte din programul de "antrenament psihic" sa nu moara de inima rea cand o sa apara cu cercei prin toate zonele,tunsori emo si alte alea ce-or mai fi la moda
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

http://picasaweb.google.com/meda.badoiu/20100427?authkey=Gv1sRgCMaXxoTY27_PTA#slideshow/5465156880584364354

asta ca ma intreba gabi cum mai merge cu casa..acum ne-am stabilit la instalator..incepe se pare luni..instalatii sanitare si termice.
nu ne-am hotarat daca face tencuila obisnuita, gips carton sau combinatie..
Gabi si Andries ce centrala termica aveti (cite bai)? Ce putere? Are boiler incorporat..ai si alt boier separat? Nu stim ce solutie sa alegem,daca vreau sa am apa calad mereu (sa nu conteze cite persoane fac baie si daca cineva spala vase ..de ex)
Ioana..cu cainii atiti am rezolvat.l-au luat pe cel cu pricina..daca in 30 de zile apare..il rezolv..by myself
Daria s-a intamplat ceva//sau este doar o stare de spirit?
Robi ai discutat cu el? Nu il deranjaza ceva? Acupunctura rezolva enurezisul nocturn..daca asta este diagnosticul..
Carmen exista si inf asimptomatice..numai ca trebuie sa duci 3 probe la rind ca sa fi sigura 100% ca nu exista nici un microb..
Corina ce ati mai facut cu problema voastra...am vazut pozele..mare si frumoasa!
Alice a trecut?? Azi am vazut o varicela nasoala rau..si i-au dat acyclovir..chit ca era in a 4-a zi..m-am gindit la tine.''

ati vazut propunerea legata de cainii mandanezi?..io sper sa treaca!
Ma apuca nebunia..pe 1 incepem 6.5 luni medicina interna..si vom sta mai mult la spital decit pana acum..
ma duc sa fac curat si apoi la FT cu Luca..

aaa..Ioana ,Luca plinge in continuare (nu v-am mai spus ),dar numai in zilele cand doarme..in rest este ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cred ca am o perioada nashpa in care nu vad luminita aia rozalie dpdv financiar, desi cu mana pe inima, cheltui doar pe casa si Giulia, fara excese, insa nu ma mai ajung din urma

In rest, Giulik s-a trezit azi si a zis ca gata, ea e pregatita sa manance la cantina scolii sarmalele

Kim, arata tare tare tare bine casuta
Pupam Luca, ce -i mai face buba ?

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Daria, io ma iau de mana cu tine, da' nu mai zi la nimeni :) Io nu mai vaz nici un fel de luminitza din muulte tunele...

Andries, sanatate feciorilor!

Pupam gashca, ma'c sa mai trimit niste Cv-uri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua,

Am zis ca revin cu poze dar parca au intrat orele-n sac...Maine nu avem curent toata ziua asa ca...

Daria, eu am toata admiratia pentru tine...jos cu clopul! Roller
Olivia, m-am ingrozit cand am vazut pozele ...daca ai vreo formula de pus in chiftele te rog baga un mesaj, ca veterinarul cu care am vorbit n-a vrutsa-mi spuna. Am catziva clienti care misuna pe langa blocul nostru pe care i-as servi cu mare placere...
In schimb cu casa ati inaintat...bravo si spor!
Carmen, sanatate Ilincai!
Corina, frumoasa Eva, sa-ti traiasca amandoua.
Andries, sanatate la toata trupa.
Leeloo, sa-ti fie de bine!
Roberta, nu-i asa ca nu ai adormit la sedinta aia?!
Ioana, si eu am o spaima...emo, cercei in limba, nas, spranceana...:)))
O zi frumoasa, ma duc sa imbrac galusti.

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Hihi, ce spaime aveti si voi
Io purtai mereu negru (si azi sunt in negru de ex. k e practic si antijeg, da ? si par si io mai slaba ) pt ca mi placea DM apoi imi pusei 3 cercei intr-o ureche, tatuaj n-am apucat si nici piercingul in nas din cauze de cheloide. Regret si azi deci nu dati cu pietre

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput