Copilasi din 2002 *76* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!
Cristina-si eu zic ca trebuie sa se poata face in Ro cu urgenta.Nu am auzit sa se fi scos eliberarea cu urgenta.Poate e vorba de cele biometrice.
Nu fi necajita.Totul are o rezolvare

Katty-am vazut in fuga pozele.Cum termin mesajul merg sa le savurez

Nico-al meu e in vizita la voi.Am vrut sa merg cu el, doar pentru o vizita la Pandorf, doar ca iti trebuie timp si d-ala n-avem.

Gabi-ambitioasa Lili!! Deci a invatat?!

Lauraaa

Am mers sa ridic premiul siiii pana la urma au fost 300 ron!!!Nu-mi vine sa cred.Sunt in transa inca.In viata mea nu am castigat ceva...

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Stefan a mers ieri la karate, abia astepta! Era alt profesor, fiindca Freddie, seful, era la concurs cu unii copii. Profesorul asta avea tot centura neagra, dar era pliinuuut bine! Stefan imi zice ca nu fac asa multe miscari de karate, ca mai mult se joaca :0). Mai fac si miscari, dar rar. Ce-o fi vrut?? Sa iasa karatist asa, din prima??

---------------------------------------------------------------------------------------------
Mi-a luat ceva timp, dar intr-un final am inteles: sunt mult prea scunda pentru greutatea mea! :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, 300?? Oau!

---------------------------------------------------------------------------------------------
Mi-a luat ceva timp, dar intr-un final am inteles: sunt mult prea scunda pentru greutatea mea! :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

felicitari Cristina, 300 e suma frumusicaaaa... ce-ti cumperi de ei?

daaa, inoata fata, cel putin asa sustine

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Gabi-a fost bon valoric.Repede i-am cheltuit in magazin.Stii tu, consumabile

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Tocmai mi-au zis prietenii care vin la noi in vacanta din mai cu copiii ca unuia dintre copii i-a facut pas. temporar, doar pentru 1 an, fara motivatie, si inca de pe o zi pe alta...e cu totul altfel din Ro in D ca din De in Ro, desi tot de acelasi serviciul de pasapoarte evorbareconsider problema, poate ar merge si la noi asa.
Alt consulat ar fi la Bonn, la 300 km de noi, nici o sansa sa ajungem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Eu nu-l mai las pe Robert la gimnastica. Cel putin iau o pauza. Avea martea, la sala, 1 ora si jumatate si, desi ii place, de fiecare data cand vine de acolo si in zilele urmatoare se plange de dureri de spate.
Il las doar la kung fu si, mai nou, se antreneaza o data pe saptamana pana la sfarsitul anului pe terenul de sport al clubului sportiv la alergari, sarituri si aruncari si astea toate nu-i solicita spatele, el spune ca se simte foarte bine dupa, spre deosebire de gimnastica unde i-a pus sa stea si in cap sau sa se bage multi sub o saltea groasa, iar altii sa sara pe saltea, pe spatele lor... mi se pare mie sau antrenorii aia nu-s normali?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

, ioi, mi-e rau!!! Cum sa sara altii pe ei??
Doamne iarta-ma, da' nu exista risc' sa-si rupa ceva??

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

ei zic ca nu, ca salteaua-i groasa... dar si eu am ramas interzisa cand am aflat.
Tot ce pot sa le zic e "nu, multumesc!"
Si nu inteleg rostul exercitiului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, ce ciudati! Mai bine nu, zic si eu ca tine.

Gabi, daca zice ca inoata, sa o crezi!

Stefan ieri a aflat ca vin azi la noi niste prieteni din Bv, ea are o problema oftalmologica destul de... incapatanata si vin sa o vada un medic de aici. Si afland Stefan asta a zis ca este musai sa-i cumparam o enciclopedie despre orbi si persoane cu probleme de vedere. Si vineri, cand va merge prietena la medic, neaparat sa-l luam si pe el Medicul o va consulta si, daca nu isi va da seama ce are, il va intreba pe el (Stefan) si el ii va spune. Si i-am povestit ca medicii invata mult mai mult ca sa devina medici, nu doar citesc o enciclopedie. La care el imi raspunde, dupa o pauza scurta de gandire: "Mami, dar eu ziceam de o enciclopedie stiintifica!" (deci nu una... oarecare).

V-am povestit? L-am luat de la hort intr-o zi si a inceput sa-mi povesteasca despre un afis pe care l-a vazut el... l-am rugat sa-mi povesteasca in afara hortului (ne grabeam). Si mi-a spus mai tarziu ca a vazut un baietel bandajat la mana care parea foarte suparat... si ca el crede ca era ranit. Si a inceput sa planga ca el nu poate sa-l lase asa, il va cauta si-l va duce la spital! Si stiind si eu afisul i-am spus ca probabil era deja la spital, fiindca statea pe un pat de spital si medicii sigur au avut grija de el... Abia s-a linistit!

---------------------------------------------------------------------------------------------
Mi-a luat ceva timp, dar intr-un final am inteles: sunt mult prea scunda pentru greutatea mea! :D

Mergi la inceput