Prietene la bine si la greu - 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna dimineata tuturor!!

In primul rand ,LA MULTE LUNITE SI LA CAT MAI MULTI ANI,FULGUSOR GRABIT DE LAVI(mai multi decat a pus mami pe tort)!!SA FII SANATOS SI SA FII INCONJURAT TOATA VIATA DE DRAGOSTEA PARINTILOR TAI!!

LMA CU SANATATE SI BUCURII ,FETELOR:SMARANDITZA,TINA SI CARLA!


shtephy trebuie sa ma dotez cu niste jaluzele ,care sper sa functioneze ...probabil e lumina de vina (acu s-a trezit pe la 6.40,a papat si acum doarme)..shtephy-ita cum a fost la capitolul asta?!

ma duc sa-mi beau cafeluta...


p.s. rectific a dormit..5 min

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Smaranditza, Tina si Carla! Azi e chef maaaaare! Va asteptam cu bucatele!

La multi ani Rares Cristian! Lavi sa-ti traiasca feciorasul!

In continuare abia ma dezmeticesc dimineata. Si cate am de facut... Asa ca va pupacesc si sper sa revin cu forte proaspete mai inolo!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:



www.youtube.com/watch?v=yolLqx6k1OM" target="_blank">LA MULTI ANI !!!, dragul nostru Rares, sa ne cresti mare si voinic, sa fii mereu fericit si iubit.Maia si Bianca Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Cuscri, Diana,miany, cory, multumim!

va invitam la gustarele, prajiturele, suculete, berici, vinisoare, lichioruri, coniace si alte nebunii...special pentru voi:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

LA MULTI ANI SMARANDITZA,TINA SI CARLA, SI CAT MAI MULTE BUCURII ALATURI DE FULGUSORII VOSTRI IUBITI ! Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

vaaaai, ce de bunatati asa de dimineata
LA MULTE LUNITE RARES DE MAMI LAVINIA

TINA, SMARANDITZA, CRLP

azi e chef mare!!!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami.ilinca spune:

Buna dimineata,

Ne primiti si pe noi? Eu va citesc de cand eram insarcinata cu fetita mea dar nu am indraznit sa ma inscriu pe listuta fulgusorilor. Am invatat ff multe lucruri interesante de la voi si de aceea va multumesc mult de tot...si ma bucur ca v-am regasit aici intrasem in panica,nu stiam unde v-ati mutat....cred ca asta m-a determinat sa ies din anonimat.

Va imbratisez cu drag ,toate aveti puiuti tare dulci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

LA MULTI ANI DRAGA RARES, sa cresti mare si sanatos si sa ii bucuri pe parintii tai

La multi ani si pt. celelalte sarbatorite smaranditza, carla, tina



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

mniassa, vin si io catinel catinel, nu ma asteptati ca dureazaaaa..

LMA pt Rareshelu mic de Lavi, si bineinteles cu intarziere, dar nu cel din urma un mare LMA pt soricelu Dominic de RamoC(ps mi-a placut tare mult cum ai descris tu ce emotii si sentimente te invaluie cu gandul la broscoiul tau drag)


Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

zis cineva petrecere

neata

LA MULTI ANI pui de LAVI, sa fii cuminte, sanatos, papacios si nebolnaviocios

La multi ani fetele dragi

Azi prima zi de Lass baby, multumim de galerie, si eu imi doresc sa mearga. trecem la lista de premiere pt ziua de ieri halit supa de legume, dat doar zeama, a facut mai ceva ca la fructe, zici ca pt supa s-a nascut a sobrbit-o pe toata, care i-am dat-o

merg sa citesc din urma si revin

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput