FIV in Ungaria 103

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Mairis, felicitari pt puiutii frumosi! Doamne ajuta sa fie sanatosi si sa-i aduci cu bine pe lume!

Timea Doamne ajuta sa fie bine data viitoare!

Ngh bafta multa! Felicitari pentru alegerea doctorului!

Tamaryllis si Pamy, asteptam vestile bune! Doamne ajuta!

Bafta multa tuturor!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

laura..dar ce mare sa facut puiul vostru....sal papi tot de dragalas ce este

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Mairis, bravo, felicitari!

Ngh, am stat de pe 9 pana pe 23 martie. Pe 22 am avut ET de z3, iar pe 23 am plecat cu masina pana la bucuresti. Sincer, nu stiu daca are vreo importanta sa stai multe zile dupa et acolo. Daca stau sa ma gandesc bine, de nidat se nideaza dupa vreo 3 zile de la et, mai bine esti déjà acasa. Dar oricum, toate astea sunt doar supozitii nedemonstrate stiintific. Important e sa crezi in sansa ta.

Aristica, de ce nu le scrii ambilor dri? Si la SB, si in ungaria? Cei de la budapesta fac tot ce e mai bine ca sa obtii embrioni cat mai buni si cat mai multi. De asta sa fii sigura.

Luck, eu m-am programat la albu cu aprox 10 zile inainte, pe site-ul clinicii. Am scris acolo seara ce vreau si a doua zi m-au sunat sa imi zica ce si cum. Daca vrei, poti suna si in timpul zilei, cauta pe site la medlife memorial hospital. Apoi scanezi echografia si traduci eventualele propozitii, te ajuta google daca nu te pricepi. La albu, folicuii sunt notati fiecare in parte, cu dimensiunile lor, in engleza, asa ti le da aparatul. Tu spune-i ca te duci la PK si ca vrei echo de foliculi antrali si chisturi.

Samira, stau pe jar, cf?

Speranta, m-ai uitat!

Mami_vreau, sonya, kisses and hugs!

mirela, tu ce mai faci? cand mai incerci?
la toate fetele mele dragi


Adi +7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

pamy, e foarte bine ca te simti bine. pe mine doar m-au durut sanii, dar asta de dinainte de punctie. la un moment dat m-am constipat, dar nu cred sa fie vreo legatura neaparat, stiam eu ca daca te constipi, creste PGR. dar cred ca e si multa autosugestie. doar stii ca PK zice ca nu exista semne.
bafta multa, tin pumnii miercuri!
tamy ce face?


Adi +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

adipapazi buna burtica Iti multumim ca te gandesti la noi.Pe mine ma bate gandul sa fac maine beta
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

azi e ziua cea mare ptr TAMYYYYYYYYYYYYYYYYYY


..ptr un beta mareeeeeeeeeeee

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Neatza fete dragi!

Adi si eu te pup dulce si scuze ca n-am raspuns la tel da' eram prin curte la un gratar...

tamy multa bafta astazi! Asteptam rezultatul!

pamy daca nu mai ai rabdare si faci si tu testul astazi, iti tin pumnii!


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Buna dimineata fetelor,

Tamy multa bafta astazi!!! Sa vii cu un Beta mare!!!
Pamy mult noroc si tie, daca te hotarasti sa-l faci astazi, daca nu tinem pumnii stransi pe 5 (daca-mi aduc bine aminte)!

la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

buna, fetelor! multa bafta, pamy si tamy! va asteptam cu vesti bune!

luck, cand vei fi la budapesta? mai vine cineva in mai la budapesta? eu voi fi de pe 10 mai acolo

este cineva care a facut aspiratie de chist inainte de stimulare? sunt curioasa cum se desfasoara procedura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ngh21 spune:

roxi, eu voi pe 10 la budapesta. am programare la 14 la dr. PK.
deja am emotii....

Pamy si tamy, suntem cu sufletul la gura!

Sa ne aduceti numai vesti bune!

Mergi la inceput