FIV in Ungaria 103

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

pamy si tamy....dar nimic nici o veste????

ne tineti pe jar....

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Buna,
Roxi si eu sunt in luna mai pe 20 vom fi in Ungaria vom sta la Korall.

tamy si pamy haideti cu beta mare



sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

si eu voi sta tot la korall, ne vedem acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Roxi cu siguranta ne vom vedea .


sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Este o idee buna sa le scriu ambilor medici. Am sunat azi la Ml sa vad daca pot face analizele pentru clinica de la Szeged. Fetelor, dar vad ca acum, in 2010, sunt foarte multe care incearca in Ungaria. Am vazut ca docotrul la care va duceti este peter Kovacs, care are multe reusite cu gemeni. Pe mine ma tenteaza szeged-ul, caci e mai aproape de granita, iar sotul meu are oroare de avion, asa ca nu prea-mi vine sa merg la Budapesta. Aveti idee care-i distanta de la granita de la noi, pana la Budapesta?

Tammy eu sunt noua aici, dar stiu bine prin ce treci si-ti tin pumnii pt un bhcg mareeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Fetelor, multumesc pt sustinere!
Beta 112,89 in ziua 13 de la transfer. Vineri, in ziua 10, a fost 27.95.
Va dau alte detalii mai tarziu, caci acum sunt naucita!
M-am rugat toata ziua la Bunul Dumnezeu, Fecioara Maria.
Sf Nectarie a mijlocit rugaciunile mele!


incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Tamitu fata draga lasa-ma sa te felicit inca o data din tot sufletelul meu. Bucura-te ca meriti! (dar tot iti dau "bataitza" promisa cind ne vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

felicitari tamy !!!!!!!!!!!!!!
te urmaresc de mult si vad ca tenacitatea ta a dat roade ,iar Doamne Doamne a ascutat rugaciunile tale !


sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

te felicit si aici Tamy ma bucur ffffffff mult ca ai reusit.

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Bravo tamy, sarcina usoara si la termen.



Mergi la inceput