FIV la Sibiu (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buna aristica..sper sa iti implinesti si tu visul si sa stai cat mai putin pe aici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Sevus broscuta7,Sunt inca sub tratament sunt la a.5.a inj dar la mine libidoul nu este deloc scazut si nici uscaciune vaginala,am pofta de mancare exagerata si calduri insuportabile.Pe la a.3.a inj aveam si insomnii.Au zis ca mai bine sa fac 6 inj ,este mai sigur.Medicul meu a zis initial 3 dar vazand ca suport bine a zis sa fac 6.La SB ,dupa ce au vazut externarea tot 6 au zis.Sunt la menopauza indusa din decembrie.Pe 10.05 fac ultima inj si apoi sa vedem cand vine CM cam dupa inca 3 luni asa am inteles.Si eu am incercat cu mladite de zmeura dar nu a avut rezultat.Sunt un pic dezamagina ca am vazut si tot am citit dar cu endometrioza sanse sunt mici.Eu am si uterul mic 2,9 si am facut hsg in ianuarie si trompele sun 100%permeabile.Sa vedem ,ca doar dupa al-2-lea ciclu trebuie sa vin la SB -asa a spus d-na dr M sper ca prin aug sau sept.Tu unde te-ai operat?Te pup !
O zi perfecta va doresc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

aristica bine ai venit si sedere cat mai scurta pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Va multumesc mult pentru primire, fetelor, maine am sa va povestesc mai mult. Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Camry, cand am zis luni, ma gandeam ca atunci s-ar putea sa ii auzi si inimioara, dar cred ca poti vedea saculetul si joi! Hai ca mai e un pic! Ar trebui sa te afli abia in saptamana trei, dar depinde si cand s-a facut implantarea. Cand se va vedea bebelul si il va masura, doctorul iti va spune si varsta pe care o are!

Aristica, Iti doresc implinirea visului cat mai repede! Ai incredere in sansa ta!

Bubu, repede repede se face miercuri si intri in saptamana 37. O sa fie bine! Sa iti dea Dumnezeu sanatate tie si celor doi puiuti!

Succes tuturo fetelor care au inceput deja stimularea, succes si tie monaramona la comisie (sa fie totul ok) si numai vesti bune asteptam!

danaisa20 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Simonete IA-urile cu dr.I le-ai facut avand FSH-ul peste limita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui dordemunte

Simonete IA-urile cu dr.I le-ai facut avand FSH-ul peste limita?

La primul IA , FSH=8,8......la al doilea , FSH = 11,1 ( val. max=12,5 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Simonete, de la o luna la alta ti-a crescut asa FSH?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda15

Simonete, de la o luna la alta ti-a crescut asa FSH?


Nuuuuuu........intre cele 2 fsh-uri e diferenta de aproape un an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Asa mai da

Mergi la inceput