FIV la Sibiu (12)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Danaisa, merci mult de raspuns, e greu sa te relaxezi cand incepi sa ai arhicunoscutele dureri de dinainte de ciclu! Deci tot asa ai simtit si tu usoare senzatii si o balonare ? Luai nospa ? Cate am oare voie ? O sa incerc sa ma gandesc si la altceva, dar tot am nevoie de asigurari, stii cum e. Beta il fac pe 10.
Iti doresc o sarcina cat mai usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Johanas te asteptam cu vesti bune!
Bonsai bafta la hsg!
In rest toate bune fetelor? E cam liniste pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Fetelor, sunt tare deprimata, nu stiu ce sa mai cred, banuiesc ca fiecare ati trecut de la speranta la disperare. Pe mine acum de aseara nu ma mai dor sanii deloc, si am dureri gen CM, am azi o saptamana de la transfer si nici un alt simptom, nici o sangerare, nici o pata, dar am inteles ca nu-s obligatorii. Oare sa mai sper ceva sau...; a mai patit cineva asa, linistiti-ma cu un cuvant ca nu mai pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Michelle de ce nu iti faci cu test de urina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

E relevant acum la doar o saptamana de la transfer?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Eu am o prietena care inainte de beta avea dureri de credea ca-i vine cm, dar era de fapt bb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Da, am mai auzit, dar in rest nici un simptom, nimic, nici sanii nu ma mai dor si s-au descongestionat , totusi am citit ca si la alte fete s-a intamplat asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_12 spune:

Buna fetelor,
Este oficial, de azi am intrat in procedura de FIV. Va trebui sa iau Marvelon pana in 23 mai, dupa care urmeaza analiza pentru progesteron si ecografia pentru chiste. Daca este ok urmeaza injectiile
Am atatea emotii... Nu stiu daca mai pot suporta inca un esec...
Felicitari Anda15 si Camrynna
Mult succes Johanas si Michelle99

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Cristina, bafta multa!
Fetelor mie nu mi-a zis sa fac progesteronul, oare de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Ceao fetele,am scapat si de punctie rezultatul,,36'' de ovocite ,maine aflam cate sau fertilizat .

Mergi la inceput