FIV la Sibiu (12)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Bya-cel mai bine e sa suni(ai nr de telefon pe prima pagina)si afli exact!Eu cred ca in 2 saptamani se rezolva. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Adijo se face , si iti trebuie bilet de trimitere si adeverinta de salariat si mai platesti cateva milioane.
Daca nu esti asigurata platesti ff. mult......in cazul asta mai bine te duci in Bucuresti , e mai ieftin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Bya suna la tel. de pe prima pagina si te programezi.
Nu mai stiu cat se asteapta acum , nu cred ca f. mult pt. ca dr. are program zilnic in clinica.
Iti doresc succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

pT HSG am pregatit si adeverinta si bilet de trimitere,dar am inteles ca nu se mai deconteaza prin casa si ar costa cam 3 mil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui bonsai

pT HSG am pregatit si adeverinta si bilet de trimitere,dar am inteles ca nu se mai deconteaza prin casa si ar costa cam 3 mil.

La Sibiu am intrebat eu acum o saptamana si histeroscopia se deconta si prin CAS dar mai e un fel de coplata in care intra ziua de spitalizare sau cam asa ceva.
De HSG nu stiu dar cred ca e la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

bafta la HSG !!!

Camrynna , mami de Decembrie
6+
http://picasaweb.google.com/118095978199782018084/Camrynna#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns may06 spune:

camrynna felicitari ptr. puiut .asta ne da si noua muuulta speranta.cat mai multe reusite ,cat mai multe sperante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna, fetelor

Am o veste: eu stau cu gonalul si Ovitrelle pregatit in frigi si astept sa vina ciclul sa incep stimularea. Si astept, si astept, drept e ca-l astept de 2 saptamani(astazi fix) si el nimic si acum seara ma enervez si-mi iau un sure check asa ca sa ma linistesc si surpriseeee, apar urgent 2 liniute mari si late. Sunt cam disperata ca saptamanile astea am fost racita si am luat Eurespal si nu mai zic de weekendul muncitoresc pe care l-am sarbatorit cum se cuvine cu gratare si bere, si n-am luat nici un tratament de sustinere ca nu m-am prins ca ma durea burtica si titi ca la ciclu.
Mi-e asa de teama , dar sper sa fie bineMaine bag o vizita la doctor cred.

O seara buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

fetelor, v-ati chefuit ieri si astazi sau ati sarbatorit prin munca?
dar uaaaa...de cand nu am intrat au aparut 2 vesti bune, una era de asteptat, camrynna, iar anda ne-ai luat pe neprgatite cum cred ca te-a luat si pe tine vestea dat totusi sa nu banuiesti nimik cu atata intarziere, eu cred ca bagam vreo 2 teste pe putin...dar nu-ti fa griji ca daca e prins cum trebuie nu-i tb. sustinere si nici o berica nu-i face asa rau
felicitari amandurora si aveti grija de voi
yarinna deci doar 1 mai este?...lasa ca ala e mare si tare si poate si fetita ca e mai descurcareata
la toate ,noi si mai vechi...maine vin si io cu noutati ca acum ma duc sa- mi intind la somn berica si mititeii[:)
editez:yarina nu m-am referit la ziua muncii ...dar asa a aparut deci doar un bebe se vede?oricum intelegi tu ca io sunt cam obosita

"Toate visele le putem transforma in realitate dar mai intai trebuie sa ne trezim din ele"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Iaura, am bagat luna trecuta vreo 5 teste ca mi-a intarziat 1 saptamana si credeam ca luna asta e la fel. Acum l-am facut ca nu mai aveam rabdare sa ma apuc de gonal si am zis ca intarzie el asa de nebun.Pe mine m-a speriat o doctorita ca ma apropii de menopauza si mai nou cand imi intarzie ma gandesc ca asta e menopauza. Chiar nu ma gandeam ca as putea fi insarcinata pentru ca pe 23 aprilie am avut intalnire cu dr. I(el mi-a recomandat sa incep o serie de 3 stimulari cu Gonal), si mi-a facut si o eco si mi-a spus ca totul arata ok si se parea ca n-as fi ovulat luna asta si am luat o de buna, dar se pare ca ovulasem. Cand mi-a facut eco aveam deja 5 zile intarziere, si el era curios sa vada poate sunt insarcinata, dar nu s-a vazut nimic ca era prea devreme, a zis si el asta.

Mergi la inceput