Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

O, Ana, scuza-ma, se pare ca la tina este destul de grav ....
Imi pare foarte rau, sincer, nici nu stiu ce as putea sa-ti mai spun. Dar tu ai atata credinta in Dumnezeu incat sigur te va ajuta!


12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Fetelor nu pot sa cred ca e posibil ce ati scris voi aici. Sotul meu a fost foarte fericit la aflarea vestii, de atunci se poarta exemplar cu mine.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

tocmai am primit o crengutza de liliac alb... miroase incredibil!!!!


si pentru voi!

12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Fetelor medicul mie nu mi-a spus de nici o restrictie. La anti toxoplasma gondi IgG mi-a iesit 94.8 deci pozitiv, iar la anti toxoplasma gondii IgM mi-a iesit incert ( sa repet analiza) . Asta ce inseamna ? Am voie mezeluri? Tocmai am mancat paste cu kaizer.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

ma bag la un somn, la 4.30 trebuie sa fiu prezenta la o ceremonie religioasa. si bebele meu n-a dormit deloc azi noapte.
asa ca va pup pe toate si ne-auzim mai tarziu!
by the way...
pentru 8 mai nu s-a mai inscris nimeni??

12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Alexa asa este si normal, dar uite ca unii sunt mai speriati dar isi revin ei. La mine destul de repede sotul si-a revenit, a fost putin socat pentru ca nu ne asteptam, eu am ramas chiar din prima gravida. Oricum este incantat de bb si ma menajeaza si pe mine.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Alexa, nu te speria, kaiserul a fost prajit, deci nu era crud. Si chiar si asa... tot n-ai pentru ce sa-ti faci griji.

12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

somn usor!

12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Alexa nu kaizerul este problema ci carne insuficient preparata. Adica fripturi in sange de exp. Dar mie nu mi s-a zis nimic de mezeluri. Deci cred ca este ok.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Somnic pufos Ana!

12+

Mergi la inceput