Taticii sunt interzisi in multe spitale pt. copii?

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Halucinanta turnura a luat topicul .

Da' moderatorii care taiau si spinzurau pe-aici postari altminteri inofensive unde sint, cind e cu adevarat nevoie de ei?



Ditto.

N.B. Turnura halucinanta a inceput precis in momentul in care postari diverse nu au mai fost editate. Fa o mica socoteala de cate ori au fost editate postarile lui T_A_T_A in primele pagini, acolo unde subiectul evolua (mai) constructiv. Apoi compara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

inaioana Nu stiu ce anume te-a deranjat in mesajul postata de mine, dar daca a fost citatul romilor, cineva (banuiesc ca moderatorul) a facut modificarea de rigoare si ii multumesc.

In rest, din pacate realitatea este mai crunta, dar asa ne trebuie ca sociatate, cand acceptam ceea ce nu trebuie... deh, multa lume traieste intr-o lume roza (poate nu s-a confruntat cu vreo problema niciodata)... dar am ajuns sa ne calce in picioare prin spitale persoane care se considera discriminate (vedeti si ce s-a intamplat de curand intr-un spital judetean cand romii au plecat cu tot cu pat din spital) pentru ca suntem mai preocupati de pudicism (deh, tu inaioana te-ai sesizat numaidecat sa ma raportezi ca am citat parerea lor despre o societatea romaneasca care prioritizeaza drepturile lor in fata majoritatii societatii), decat sa vedem realitatea zilelor nostre, realitate din care fac parte, din pacate, copii nostri nevinovati pentru lipsa noastra de atitudine, acolo unde e cazul (nu unde ne pierdem in amamnunte si orgolii).
natasa

Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:



Am raportat mesajul tau in primul rand pentru rasism, atitudine pe care o mentii si care este probabil in asentimentul moderatorilor deoarece a ramas expus pe larg si nesanctionat si abia in al doilea rand pentru cuvinte obscene.

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Continuarea (sa speram) la subiect aici.

Mergi la inceput