Albinute & bondari de mar-apr '07 (140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Multi ani fericiti, Veve, printesa scumpa si iubita! Sa fii sanatoasa si la fel de extraordinara ca si pana acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani fericiti, Ana Maria!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani Ana! sa fii sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Ana-Maria

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Varsta Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Multumesc din suflet tuturor pentru urari!
Kitty-cred ca ora a fost de vina in ceea ce priveste inspiratia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Ana Maria de CamituSa cresti maresi sanatoasa.
Hai mami macar azi te asteptam cu ceva pozici si vesti despre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

la multi ani micutei ana-veve, sa cresti mare si implinita!
rozi, sa ti traiasca mica minune si sa ramai in acelasi extaz in fata ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Mda, am intrat si eu acolo la captivi ...am citit pe sarite...
Eu nu am fost un copil captiv, am avut o copilarie fericita, frumoasa, cu de toate, imbratisari, iubire, pupaturi, alintari si din punct de vedere material nu mi-a lipsit nimic la acele vremuri (dulciuri, fructe, mancare aleasa, hainute, balerini,jucarii, etc) . Toate astea au fost posibile pentru ca ai mei au avut aceste posibilitati. Le multumesc pentru tot.
Voi care aveti unele rani din trecut eu zic ca nu trebuie sa cititi ce se scrie acolo. Priviti inainte.....priviti la copii vostri...
Haideti sa incheiem cu discutiile despre acel forum. avem multe altele mai frumoase de discutat.
Unde esti Diano? Gaseste repede un subiect constructiv si captivant pentru azi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

La multi ani Ana-Maria sa cresti sanatoasa , frumoasa si desteapta !

Ha Roxano, te muti in casa noua si nu ai spus nimic pana acum? Ce femeie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene spune:

Kitty, multumesc de raspuns . Sunt sigura ca asa simte si nu e cu rea intentie si in plus m-a ajutat enorm in acesti ani, dar in acelasi timp ma face si sa ma simt prost ca imi iau copilul langa mine . Dar vom trece peste asta, ca suntem aproape de ei si poate veni oricand la noi

Ana-Maria - LA MULTI ANI si tot ce iti doresti sa se implineasca!

Subiectul cu copilul captiv cred si eu, cum spunea Absoluta, ca mai rau te poate afecta in momentul de fata. Asa ca mai bine sa privim inspre viitor si ce putem face bine pentru copii nostri, ca trecutul nu se mai poate schimba.

Ieri vroiam sa va intreb, in special pe mamicile de fetite, daca ati vazut vreodata "Toddlers and Tiaras" pe Travel&Living. Pe mine, sincer m-a socat emisiunea, cand am vazut cum se poate sa transforme o fetita de 3-4 ani, sa o machieze si aranjeze ca pe Barbie si sa o puna sa dea pe scena din fund! Eu zic ca acelea sunt niste mame care distrug copilaria si viitorul fetelor lor, obligand copii sa devina ceva ce ar fi vrut ele de fapt sa fie...


Anca, de ANDA - 28 februarie 2007 si 26 + cu

Mergi la inceput