Prietene la bine si la greu! 2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

Buna dimineata si La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume.
Dankuta imi pare rau de cazatura si te inteleg perfect ca si a mea a cazut din patul nostru si eu am doar parchet pe jos. Am tras o sperietura!!!!! Saraca plangea atat de tare ca nu stiam ce sa ii fac.
Laurairina nici a mea nu a vrut mar copt, se stramba incontinuu (am incercat vreo 4 zile) si acum ii dau para coapta si ii place f. mult si nu face kk moale.
Va pup ma duc sa ii dau para sa pape

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Neata

Va salut si eu inainte sa plecam la plimbare.E soare in sfarsit!!!!

La multi ani sarbatoritilor, mici si mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Yupiiiiii

Ce bine ca v-am gasit!!!! DIANA multumesc de PM.

Ma primiti si pe mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

TOATA LUMEA E PRIMITA, DOAR DE ASTA SUNTEM PRIETENE!SI LA BINE SI LA GREU

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Voteaza si tu marirea alocatiei la 100 lei noi (1 milion de lei vechi)! Intra pe www.alocatia-copiilor.ro si voteaza ! Inca 976403 de voturi si cererea noastra va fi aprobata de guvern! Trimite si tu mesajul la prietenii tai! Sau intra pe : www.yourfail.com si voteaza acolo!

Poze noi cu Pinky de la 4 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Wow, dar ce viteza aveti..am citit tot cu nerabdare si mi-a ramas in creier fix...ciuciu. Ce ma bucur sa va citesc. Azi sper sa reusesc sa uploadez pozici noi.

Am un baiat tare neastamparat. Se rasuceste pe toate partile.Aseara si azi dimineata l-am prins rasucindu-se pe masuta de infasat. De pe spate a ajuns pe burta..si se tinea de margine razand si uitandu-se jos in patut..deci nu-i a bine. Si se tot rasuceste ca sa traga de punguta cu servetele umede care evident...fosneste. Trebuie neaparat sa-i cumpar o jucarie fosnaitoare, n-am gasit pe la Carrefour (ca doar acolo am ajuns). Si nici cartofi dulci n-am vazut in Orhideea.

Fi-miu a inceput sa isi suga degetelele...nu degetul mare, urmatoarele 3. Si vad ca si cand e somnoros si il pun in patut sa adoarma, de multe ori isi baga degetelele in gura si adoarme. Citeam un articol pe DC despre ce semnifica suptul degetului..cum ca are nevoie de confort sau ii e foame. Nu-s ce sa zic..toata ziua il bibilim si iubarim, cat despre mancat..alerg cu tzitzi dupa el si el zice Pas! Matei nu ia suzeta deloc, doar ca s-o roada uneori la maselarnite.

Mei Taiul m-a cucerit...am gasit ceva pe greenbaby punct ro, cam scumput ce-i drept.

Am citit cu placere, rozand niste grisine, mesajele voastre. K, dna Capshion, m-ati facut sa rad de dimineata.
Ma duc si eu pe la bucatarie si apoi incerc sa-mi fac temele mai cu sarg.


LA Multi Ani si celor ocrotiti de razboinicul Sf. Gheorghe!

pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Citat:
Mesaj LAURAIRINA
, sa nu zici ca una doua ma apuc sa iti fac AMR-u si sa scot agitatele pt activitati de astea rusinoase dar rezultatoare de ochisori mici si frumu



LAURAIRINA referitor la medicii ginec eu am avut marea surpriza sa constat ca, comunic mai bine cu un barbat decat cu o femeie la capitolul asta.

ARIADNA si celelalte fete care fac MAR COPT. Ca sa nu mai incingeti cuptorul de la aragaz pt un mar puteti folosi grilul care se pune pe aragaz. Eu am unul si sunt tare incantata de el. E o chestie rotunda, care are un gratar inauntru si un capac deasupra si se pune pe ochiul de la aragaz. Am vazut in hipermarketuri si nu sunt scumpe (cca 50 ron). Nici eu nu sunt adepta gatitului la microunde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lidia, e cumva grilu asta??http://www.pofta-mare.ro/images/ustensile_bucatarie_gratar_aragaz.jpg
Ca si eu am prin casa, da habar nu aveam ca pot face si la asta mar copt..probabil ca ar merge si cartofi copti si alte legume, nu???

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Da LAURA asta e. Eu fac la el de toate cand nu vreau sa incing tot cuptorul si ies super. Si legume si cartofi copti si peste si tot ce vrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

'neatza!

Beau si eu cafea virtuala cu voi,ca p-aia reala am baut-o.Multumesc fetelor care au oferit-o!N-am citit,doar am rasfoit;trebuie sa ies cu picii in curte.
celor care-si serbeaza ziua de nume azi

V-am pupat!

Mergi la inceput