Prietene la bine si la greu! 2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Ancutza multumim ca ne-ai raportat la moderator.

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

neata
monis, K, lili_a, dankutza, cuscrelu si alte fete - ma bucur enorm ca ati aparut.
am si visat azi noapte forumul, de la atata agitat de ieri.

am vazut ca ati vrea sa schimbam titlul, insa problema e ca moderatorii muta subiectele in functie de titlu si in functie de despre ce se vorbeste. asa ca daca punem titlul "mamici zen de fulgusori" o sa ne mute la "primele 365 zile" alaturi de celalalt subiect, sau chiar o sa ne trimita la vechiul subiect.
de asta am pus un titlu legat de prietenie, care se incadreaza aici, la sectiunea "prieteni dintotdeauna".
eu n-am nici un sentiment de vinovatie sau de alt fel, casa ne este unde o facem noi sa fie, la urma urmei e un spatiu virtual, poate fi oriunde, plus ca ceea ce conteaza cel mai mult este sa fim impreuna, si mai putin ma intereseaza listute, titluri etc.

daca ramanem aici, putem pune o listuta la inceput cu numele noastre, data nasterii noastre, numele copiilor si data nasterii, fara kilograme la nastere, centimetri etc. zic si eu.
plus ca poate deschide subiect oricine cu userul propriu, nici asta nu e absolut nici o problema.
ma bucur ca a deschis monis

si va mai rog eu mult sa ignoram mesajele care n-au ce cauta aici, sa nu se ajunga din nou la ce a fost.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz


ariadna33 (Avalon) DN 28 septembrie 1971 mamica lui Dragos si a lui Emil nascuti pe 6 noiembrie 2009

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Va rog sa lasati cearta si scandalul deoparte. V-ati mutat aici,s crieti aici si gata. Vreti dincolo, mergeti dincolo. Scrieti unde vreti pe forum. DAR, fara scandal si cearta! Asa cum am avertizat la subiectul cu Fulgusori, daca se continua scandalul, mut subiectul la ZZ pana va varsati tot off-ul unele pe celelalte, spuenti ce aveti de spus si puteti apoi sa continuati discutii civilizate.
Sper ca am fost inteleasa si nu mai e necesar sa intervin.




Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

hai sa lasam ce a fost deoparte.Voi sunteti mamici de fulgusori si locul vostru nu e aici.asa ca ............va asteptam

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ancutz, puiu mic, las mama la usa samanta...gata! Nu de alta..dar pleaca si bruma de fete care ne-am adunat..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

eu le-am luat scaunele astea http://www.graco.ro/index.php?id=61 se regleaza pe inaltime si spatarul are 2 pozitii

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neata inca 1 data

eu nu prea pot scrie ca am casa vraiste si copil mamaos in dimineata asta, dar zic Gheoghilor si lui Capisonel senior!

si va rog sa trecem peste tot ce a fost - subiectul fulgusori nu este un loc unde sa ne varsam frustrarile - mai vechi sau mai noi si sa incercam sa mentinem casa noua curata

caci asa cum zice un clasic in viata "laconismul este cel mai bun semn al civilizatiei"

sper sa apuc si eu azi candva sa scriu o placinta dedicata nominal. va pup

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ava....ashea am patit si eu cand sa va arat scaunu nostru de masa

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, sa vezi cu tuta mi's..am dat pe dex sa vaz sigur ca laconic e ceea ce credeam io ca inseamna

apropo, acu o secunda fiimea ti-a sters numele din mesaj, iar cu o singura labutza strecurata la minunata tastatura, printre ale mele maini ..deja ma depaseste prin iuteala si dexteritate

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Ava - mersi pt. date, insa daca se va face listuta, acum cine a deschis subiectul (monis) poate intocmi o listuta), insa nu e graba, putem trai si fara listuta deocamdata, oricum putem lua datele de dincolo, nu?

Laura25 - ai dreptate. ieri a fost o zi mai nasoala pt. noi, insa astazi deja lucrurile merg in directia buna.

nu mai stiu cine ma intreba de masina (scuze ), a fost ieri sotul la asigurari si o sa o repare pe asigurarea lui ala care ne-a busit. nu e mare lucru, tabla e putin bagata inauntru, se rezolva repede. insa nah, tot te supara chiar si un eveniment din asta minor...

noi acus plecam prin oras sa rezolvam niste treburi, revin mai pe dupa=amiaza, sper sa am ce citi si numai lucruri bune.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput