Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (15)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

mirunam, iese baiat.
dar ma gandesc(ai cam acelasi calcul ca si mine, ca suntem in 82 amandoua), ca sigur iesea baiat daca era conceput in anul 2009. pt k si la mine "da" baiat, dar eu simt ca parca e fata....

11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

mirunam... scuza-ma ca nu ti-am raspuns, eu asa am crezut....


11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

liana, vezi ca e invers, la femei din 4 in 4 si la barbati din 3 in 3. verifica acum.
aaaa, si m-am uitata pe calendarul chinezesc, daca aveti 27 de ani si ati conceput bb in luna feb, ies fetiteeeee! iuhuuuu...

11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

gabriella1si pe mine ma doare ovarul, uneori ambele si tot la fel, mi-a zis ca este normal.Ma balonez!
Ce tot vorbiti voi de test?Care cum il face?Ana?Acum un an mi-a calculat si mie cineva tot la fel, ziua mea de nastere si cea a sotzului si cica iese fata. Om vedea.....Si cand voi avea eu vreo 38, atunci voi face si baiat

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

helau...am aparut si eu...am un eclere cine vrea?...



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si 10+

pai ai doar unu si ne intrebi daca vrem?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

pai numai unul mai am..si il dadeam celei care cerea prima



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

moamaaa sunt acolo cap de lista la intalneala

Doamne ai grija si de noi 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

fetel....azi am inaugurat prima voma!!! Am zis ca voi scapa de ea!!! Pe cand sa ma spal pe limba.....se intampla chestiunea!!!
gabriella,iti visez ovarul!:)......este normal sa te doara!eu am un chist de 6cm pe ovarul strang si ma doare cel drept:)...mai ales cand stranut sau ma intind!Fii mah o data fericita si lasa grijile pt cele care au motive sa isi faca! pup gagico!!!

miruna............am baunat de vreo 3capitole ca vin si eu la intalnire!!!

Azi ma simt ff rau!Limonada nu mai beau ca ma doare stomacul....ai trecut pe grapfruit!

va pup si o zi minunata!!!

7+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

mirunam... scuza-ma ca nu ti-am raspuns, eu asa am crezut....


11


Ana, multumeeeeeeeesc!!! In sfarsit cineva care zice ca e baiat !!! Eu incerc din 2009 dar nu a mers... Macar o raza de speranta ca o sa am 3 baieti. Daca nu e baiat, pana nu fac 3 nu ma las oricum.

Esti pe lista intalnirii! Eu vin cu limonada

Gabriella, care este paranoia zilei? Cam subtirel... sa stii ca si pe mine ma dor ovarele de cand am ramas insarcinata, dar bebele e ok. Eu de doua zile sunt foarte optimista. Nu stiu de ce dar am o siguranta nebuna ca e totul ok. Asta e influenta doctorului care face sa para totul asa usor si sigur...

Doura, dupa ce ne tot amagesti cu fructele incepi si cu eclerul, nici macar eclere, ci unul singur impartit in 65 de bucati . Macar din astea gasim si noi

Eu am incercat weekendul trecut sa fac amandine homemade si a fost un dezatru. Weekendul asta fac eclere , cine stie ce mai iese... dar le fac light chit ca le mananc cu polonicul...



MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

piersici??? are cineva??? mi-e o pofta........................

11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisuletzul

fetel....azi am inaugurat prima voma!!! Am zis ca voi scapa de ea!!! Pe cand sa ma spal pe limba.....se intampla chestiunea!!!
gabriella,iti visez ovarul!:)......este normal sa te doara!eu am un chist de 6cm pe ovarul strang si ma doare cel drept:)...mai ales cand stranut sau ma intind!Fii mah o data fericita si lasa grijile pt cele care au motive sa isi faca! pup gagico!!!

miruna............am baunat de vreo 3capitole ca vin si eu la intalnire!!!

Azi ma simt ff rau!Limonada nu mai beau ca ma doare stomacul....ai trecut pe grapfruit!

va pup si o zi minunata!!!

7+






Crisuletul . Stiu, si Sashenka a zis ca vine dar nu stiati inca datele si am zis sa nu va oblig sa veniti Te trec acus

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 11+

Mergi la inceput