Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (15)
Raspunsuri - Pagina 13
beatrice75 spune:
Imi voi face programarea dupa ce vin din Austria, dupa ce primesc rezultatul de acolo. de fapt, imi fac programarea imediat. dupa ce vin, ca pana primesc rezultatul....E ok ecografia facuta la el, dar eu as vrea sa mi se faca mereu eco 4D. ![]()
10+
mirunam spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui beatrice75 Imi voi face programarea dupa ce vin din Austria, dupa ce primesc rezultatul de acolo. de fapt, imi fac programarea imediat. dupa ce vin, ca pana primesc rezultatul....E ok ecografia facuta la el, dar eu as vrea sa mi se faca mereu eco 4D. 10+ |
Ma bucur ca nu sunt singura cu piticul asta. Mi se pare ok dr dar 4d e mai clar si sunt sanse mai mici sa scape ceva.
Acum de exemplu nu se putea vedea sub nicio forma daca e baiat sau fata
La 4d mi s-a parut de nspe ori mai clar

Am facut listuta pe prima pagina
! MIRUNA cu Alexandru
si Aricelul
11+
douradoudou spune:
helau...am aparut si eu...am un eclere cine vrea?
...
Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si
10+
heidy spune:
Buna tuturor,
Mai primiti o burtica noua in randul vostru? :)
UM : 28.02.2010
DPN: 05.12.2010
7 sapt +
Bebici sanatosi ...:)
ancadragoman spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui douradoudou helau...am aparut si eu...am un eclere cine vrea? Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri si 10+ |
pai ai doar unu si ne intrebi daca vrem?

anca
de
Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
BAZAR UNIC!!!
gabriella1 spune:
back paranoia de la spital.dat sange ptr hepatita b,c , glicemie si calcemie.
facut perfuzia,sarit echo.
dr era plina de sange de parca ar fi casapit juma de Romanica si n-am mai vrut niciun echo
.
cica-i normal sa ma doara ovaru' ,da'-n halu' asta?
cam atat, dar peste zi imi apar noi "simptome"
voi, ce fac burticile?
Gabriela
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
ana_o spune:
nea#539;a, a doua oara... imediat fac calculul pentru cele 1 sau 2 mamici, inca dorm
Vedeti ca si eu vin pe 8, nu am mai verificat daca sunt pe lista...![]()
am facut o chestie f lenesa azi... trebuia sa plec la timisoara, la echo de 12 sapt. m-am trezit la 6.30(am luat antibiotic sapt asta, la recomandarea ginecologului, pentru ca am facut o faringita urata...si asta era ora la care luam antibioticul), am mancat ceva, am scris putin cu liana, apoi am adormit.
sunt un dezastru cu lenea asta, dar m-a ingrozit drumul pana acolo, singura... 
vreau un fruct, o piersica...
11
ancadragoman spune:
Dar eu cand pot sa fac un baiat?![]()
eu-24.09.1980
el-5.03.1978
anca
de
Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
BAZAR UNIC!!!
gabriella1 spune:
io vreau baiat ,ca daca-i fata e cuminte ca tac-su si nu vreau. ![]()
Gabriela
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
