Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (15)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

brave girl, a iesit baiat la test. sa speram ca e de bine si ca va ramane asa!

11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_1984 spune:

Buna fetele! eu nu reusesc sa tin pasul cu voi, abia reusesc sa va citesc.....zgatia asta mica a mea e tare activa, imi da de lucru toata ziua. Am fost si noi la echo si am vazut bebe mic ce topaia continuu....mai vine unu plin de energie

Ana, m-ai facut curioasa....imi faci si mie pls testul ala. Noi ne dorim foarte mult un baietel, acum ca fetita avem.
eu: 15.03.1984
sotul: 13.07.1980
bebe a fost conceput pe 13-14 feb:)

Aaaa, si poti verifica te rog la Ruth, data conceptiei 16.08.2008
saraca de tine, te-am innebunit cred.


Eu va doresc sarcini cat mai usoare burtici, cu cat mai putine greturi si alte neplaceri! Somnic dulce!

Alina mami de Ruth (14 mai 2009) si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

se verifica la Ruth..din 2008 pana in 2010 ies fete...
sorry, dar asa "da" testul. optimism, pana la urma, cel mai sigur e echo.

11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_1984 spune:

eehhhh, si pe urma vin 3 ani numa cu baieti? nu-i bai, oricum mai vrem un bebe
multumesc mult!

Alina mami de Ruth (14 mai 2009) si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_1984 spune:

am actualizat si noi semnatura

Alina mami de Ruth (14 mai 2009) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

daca va iesi tot fetita, atunci tot anul 2011 puteti concepe cu siguranta un baietel. sa fie cum va doriti!
somn usor, la noi e deja tarziu, probabil voi acum luati pranzul...
somn usor la toata lumea!



11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

ana_o,
Hai ca ma facusi cuirioasa rau.

eu 07.08.1979
sotul 20.12.1971

Zi-mi ce iese, te rog.

Multumesc.

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

'neata burtici!
va ofer cate o limonada acra sau o cana de lapte.
m-a durut un ovar-noroc ca era episodic- de-am zis ca-mi si pica .ovarul de pe partea unde e bb.e normal????????????????
plec la spital, si mi-e rau ,rau,rau !

pup burticile! revin in forta mai paranoica !

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

ana_o,
Spune-mi de asmenea in 1999 ce am conceput ca sa vedem daca se verifica calculul.

Gabeiela,
Da-ne vesti dupa ce te intorci de la spital.

O zi buna tuturor,
Liana


6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

neata, mamici si burtici!
de la 6.30 suntem activi, ne e rau, am "bagat" doua capsunici si un biscuite.
gabriela, cred ca ar merge o limonada. dar si ceva de papa langa!

11

Mergi la inceput