Prietene la bine si la greu!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

heloooooooooooooooo
mama ce mi-ati citit gandurile. si ei vroiam sa ne mutam undeva, dar cum nu le am cu cap nou, sub nou...si mai noi nici macar a doua mana libera din cauza de dominic acaparator, nu am putut sa va comunic gandul meu.
va pup cu drag fetele mele!

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

strumfy - de baut ce dai? si de haleala nimic?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

De baut: Martini, lichior de cioco si banane, vin rosu si alb... sampanie...si mai ziceti ce vreti sa gsiti diseara pe bancuta.
De mancare:(sunt in pana totala de idei) mi-e pofta de salatade vinete cu maioneza(fac cand ma intorc de la vaccin) si somon... mai adaugati si voi ce poftiti. Iar desert...crema de zahar arz... mor de pofta. Si inghetata pentru cele care vor..ca mie mi-e frig nmai dak ma uit pe geam...

Mami fericita de strumfita


mamaaa ce bunaciuni, sau si io o fuga la cora, vad eu ca va iau de acolo

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

felicitari,ramonika pt. initiativa!!!

Ma bucur sa va regasesc ..din pacate, acum nu pot sta alaturi de voi...ne pregatim de iesit afara...ne auzim mai incolo....miss you all!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

gata...si a doua mana libera . Ca desteapta am adormit copilul si l=am pus pe salteluta de joaca, am zis sa se joace si sa se bucure cand se trezeste, dar in loc de bucurie a reiesit o mare spaima, ca atunci cand s-a intors a inceput sa fosneasca frunzulita aia si nici nu mai stia saracu pe unde e...asa ca s-a trezit speriat. L-am readormit si am pus salteaua deoparte, cred ca o si bag in ambalaj si o pun alaturi de celelalte jucarii, care ii ocupa camera fratelui cel mare(abia mai are loc in pat sa stea, ca i-am facut depozit din camera).
printre altele tare ma bucur ca suntem la casa noua si ne putem intinde aici ca placintele , Ramonika saru-mana de invitatie si lui Raluci piciorusu' .


Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

ramonika ai PM

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

nu ma pot rabda...musai ,musai sa mai scriu o data...ma bucur tare-tare mult sa va "vad".......sper sa ni se alature toata "gascha buna"!!!

gata..am plecaat!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

eu ii tai unghiile lui Rares printre concerte! nu stiu de ce nu ii place!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

aaa...inainte sa ies pe usa...as vrea sa va intreb daca facem si aici prima pagina asemanatoare cu cea de la fulgusori...nu de alta dar tre' sa stiu si yo cand si cui sa spun un La multi ani ... eu ma sterg din lista fulgusorilor...nu au decat... sa ramana doar ele in lista

pupi multi si subscriu vorbelor lui miany

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

fetele facem si listuta si ce vreti voi, si poate sa deschida oricine vrea capitol dupa aia cu nick-ul propriu sau cum vreti.

daca se deschide bancuta diseara ma scuz de pe acum, ca PC=ul e in camera lui bebe, langa patutul ei si ea adoarme pe la 8 seara si nu vreau s=o deranjez cu tastele...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Ramonika, multi si multe pentru initiativa!!! Renuntasem la ideea de forumeala dupa balacareala de la odisee din ultimul timp...

Strumfy,Monica, bafta la vaccin.Noi l-am facut saptamana trecuta si nu am scapat fara putina febra, dar a trecut....

Andruta, la multe lunite fericite langa mami si tati!!!!

Mergi la inceput