Prietene la bine si la greu!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Diana nu stiu cum poti tu sa faci atatea...toata stima si admiratia mea

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!


Sunt total deacord... poate ne dezvalui si noua secretul...

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Ioi, ce ma bucur ca va regasesc! Mai aveam putin si cadeam in depresie! Uf, buna ideea Ramonika cu subiectul asta! Sa inteleg ca aici pot bate campii linistita, nu?
In primul rand bine v-am regasit si sunt convinsa ca vom intretine atmosfera armonioasa la acest subiect
Multi Ani inainte, Ramonika, sa fiti fericiti toata viata alaturi de copila si copiii care poate vor veni!
Imi pare rau pt masina, din pacate evenimente din astea tot o sa avem, noi participantii la trafic... eu am pe masina 3 culori de vopsele pe bara din spate, verde de la garduletul nou care s-a pus in jurul blocului, rosie de la una care s-a atins de mine cand parca si alba pe cuvantul meu daca stiu de unde e!
Diana, poate te lasa picii tai si Nicoleta sa fii cu noi aici macar asa cu 2 vorbulite!

pupicei tuturor fara numar, fara numar

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

fetelor, mai dati si voi de stire la persoanele de incredere, eu am dat off-line-uri si PM-uri, dar nu la multa lume, ca nici nu mai stiu care si cum in ce tabara e...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Strumfy LA MULTI ANI!!!!Sa-ti traiasca printesa!!!

Si noi mergem azi la vaccin si mie imi e frica de reactii.


de scump Maria 13.12.2009

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Ancutza - LMA pt. bunica ta!

strumfy si monica - bafta la vaccin, la cat mai putine probleme.

ariadna - ma bucur ca ni te-ai alaturat asa repede. cat depsre masini, se rezolva ele, important e sa nu fie cineva ranit.

strumfy - de baut ce dai? si de haleala nimic?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

fetelor, mai dati si voi de stire la persoanele de incredere, eu am dat off-line-uri si PM-uri, dar nu la multa lume, ca nici nu mai stiu care si cum in ce tabara e...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz


sunt convinsa ca se va afla, dar om vedea ce-om face

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

io una sunt in tabara unde ma simt bine, am voie, da? si am voie sa simpatizez pe cine vreau, asa-i? intrebari retorice...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33

io una sunt in tabara unde ma simt bine, am voie, da? si am voie sa simpatizez pe cine vreau, asa-i? intrebari retorice...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi


welcome ava

cred ca toate ne intrebam


Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

fetelor, mai dati si voi de stire la persoanele de incredere, eu am dat off-line-uri si PM-uri, dar nu la multa lume, ca nici nu mai stiu care si cum in ce tabara e...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz


sunt convinsa ca se va afla, dar om vedea ce-om face

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu


important e sa incercam. daca nu merge, aplicam planul B (raluci, stii tu care).



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

strumfy - de baut ce dai? si de haleala nimic?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

De baut: Martini, lichior de cioco si banane, vin rosu si alb... sampanie...si mai ziceti ce vreti sa gsiti diseara pe bancuta.
De mancare:(sunt in pana totala de idei) mi-e pofta de salatade vinete cu maioneza(fac cand ma intorc de la vaccin) si somon... mai adaugati si voi ce poftiti. Iar desert...crema de zahar arz... mor de pofta. Si inghetata pentru cele care vor..ca mie mi-e frig nmai dak ma uit pe geam...

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput