Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Pe Sebi l-am pacalit aseara si a papat 60 ml de lm...pe care i-a vomat in jet in urmatoarele 5 min.. Deocamdata suntem in stand by cu alaptatul, vedem dupa ce trece menstruatia.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)




Offff.... Ce-o avea de-l irita asa de tare?

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Am uitat sa va spun ca i-am luat o lotiune de noapte buna de la sanosan. Miroase asa de frumos... si doarme si bine...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Am uitat sa va spun ca i-am luat o lotiune de noapte buna de la sanosan. Miroase asa de frumos... si doarme si bine...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc


in loc de ulei?...sau tu nu l-ai dat cu ulei?

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Ratusca LOL! chelie! de la varsta asta!? treb sa fie haios tare...si Yannis cred ca va ajunge curand la stadiul asta

Nikole sper numa sa creasca repede si sa cheleasca frumos, nu asa in smocuri stupide....

cristies cum adica lotiune de noapte buna?

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

neata fetele...
haideti, fluturim impreuna? macar din an in pasti cand va ajung din urma! prea sunteti vitezomane, si eu ma misc prea incet...
ori nu-mi functie mie bine ceasul, ori aveti voi ceva ce eu nu am!
oricum... ma simt ca si cum as fi undeva in groapa marianelor, mai ajung in zile ca astazi la suprafata, mai iau o gura de aer, si iar ma scufund undeva la 3000 de m, si am de lopatat serios pt inca o gura de aer.
asa ca... sa stiti ca sunt pe undeva pe aici, doar ca sub nivelul marii, de nu dovedesc sa citesc ce scrieti voi, dara-mite sa si raspund.
am vazut poze de pufuleti superbi si mamici sexoase, am plans si am ras la mesajele voastre si de acum ma scufund inapoi in adancuri.
si nici macar nu vb de sex... cand o sa incepeti, sa ma anuntati sa nu mai am curaj sa incerc sa ajung la zi.

despre noi... teo e un bandit, mananca putin si des si nu ajunge la cantitatea din carte, si ma oftic eu de nu mai pot, dar totusi creste multumitor, soacra si cumnata imi fac in continuare zile negre si fac tot posibilul sa-mi distruga casnicia, io am redus painea si dulciurile ca nu se mai poa', AMR-ul e cat casa poporului, vremea e de kk si nu putem iesi afara, astept ultimul salariu de la firma apoi decizia si cic-ul, m-am mai desumflat fata de cum eram inainte sa raman gravida si mi-au ramas mari inelele si pantofii de ocazie... si tot asa!

si ca sa nu va las cu mana goala, facem cinste c-am implinit si noi 3 lunite!


la bebici si pt mamici!
ma-ntorc in adancuri... daca mai stau mult la adancime o sa ma transform intr-o amoeba anaeroba...





Plateea, fluturas indragostit de viata...

www.flickr.com/photos/48923265@N03/" target="_blank">bbTo
povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Il dadeam cu ulei de migdale cand era mic si i se exfolia pielea.
Apoi am trecut la www.monpharmacien.fr/catalog/klorane-bebe-lait-hydratant-p-3798.html" target="_blank"> asta si am vazut si www.sanosan.de/en/gute_nacht.html#" target="_blank"> asta si i-am si luat. Eu zic ca are efect.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

as vrea si eu dezinfectant de jucarii dar poti cumpara direct de la ei? 20 RON mi se pare cam mult ptr transport, e aproape cat dezinfectantul.... si nu am ce comanda de 300RON!

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Il dadeam cu ulei de migdale cand era mic si i se exfolia pielea.
Apoi am trecut la www.monpharmacien.fr/catalog/klorane-bebe-lait-hydratant-p-3798.html" target="_blank"> asta si am vazut si www.sanosan.de/en/gute_nacht.html#" target="_blank"> asta si i-am si luat. Eu zic ca are efect.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc



Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui plateea

neata fetele...
haideti, fluturim impreuna? macar din an in pasti cand va ajung din urma! prea sunteti vitezomane, si eu ma misc prea incet...
ori nu-mi functie mie bine ceasul, ori aveti voi ceva ce eu nu am!
oricum... ma simt ca si cum as fi undeva in groapa marianelor, mai ajung in zile ca astazi la suprafata, mai iau o gura de aer, si iar ma scufund undeva la 3000 de m, si am de lopatat serios pt inca o gura de aer.
asa ca... sa stiti ca sunt pe undeva pe aici, doar ca sub nivelul marii, de nu dovedesc sa citesc ce scrieti voi, dara-mite sa si raspund.
am vazut poze de pufuleti superbi si mamici sexoase, am plans si am ras la mesajele voastre si de acum ma scufund inapoi in adancuri.
si nici macar nu vb de sex... cand o sa incepeti, sa ma anuntati sa nu mai am curaj sa incerc sa ajung la zi.

despre noi... teo e un bandit, mananca putin si des si nu ajunge la cantitatea din carte, si ma oftic eu de nu mai pot, dar totusi creste multumitor, soacra si cumnata imi fac in continuare zile negre si fac tot posibilul sa-mi distruga casnicia, io am redus painea si dulciurile ca nu se mai poa', AMR-ul e cat casa poporului, vremea e de kk si nu putem iesi afara, astept ultimul salariu de la firma apoi decizia si cic-ul, m-am mai desumflat fata de cum eram inainte sa raman gravida si mi-au ramas mari inelele si pantofii de ocazie... si tot asa!

si ca sa nu va las cu mana goala, facem cinste c-am implinit si noi 3 lunite!


la bebici si pt mamici!
ma-ntorc in adancuri... daca mai stau mult la adancime o sa ma transform intr-o amoeba anaeroba...





Plateea, fluturas indragostit de viata...

www.flickr.com/photos/48923265@N03/" target="_blank">bbTo
povestea unei pastai...numita bbTo


imi pare rau ca ai probleme cu soacra si cumnata(de parca nue ra de ajuns soacra)
sotul nu spune nmk???
pupici lui mami si lui teo

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Neatza la amiaza! (de la mine, ea inca doarme)
Nikole
Ce vreme uraaataaa!! Mi-e dor de mersul in parc.
Cris_m colacelul e luat de pe ebay, n-are niciun nume special, trimis link pe PM.
Eu comanda cred ca o dau joi, vreau sa-mi trimita prin DHL sa vina repede si sa nu se mai piarda. Daca mai doreste cineva PM me.

Si mie imi cade parul de cand l-am vopsit de Paste. Pana atunci nu-mi mai cadea niciun fir.

Nu stiu ce mai vroiam sa zic, caci am citit pe fast mode de frica sa nu raman in urma mamaicute harnicute.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput