BRAVO ROXY, LAURA! Liliac de mai-iun 2010 (72)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_s spune:

ce de nasteri s-au anuntat!

Si eu ma gandeam ieri,ce ar fi sa nasc un tauras.Nu ma pricep la zodii,dar ma gandeam...cum se vor intelege doua fetite cu corniteAdriana e "caprita",nascuta in ianuarie.si acum fac alta capoasa???????La fi-mea recunosc ca se vad trasaturile zodiei,ce am mai citit eu despre copilul capricorn se potriveste:determinare,incapatanare,perseverenta.


marylenachiar ca e curajos daca n-a zis nimic,sau o fi orgoliul masculin
Si mandra mea,ultima data cand i-am facut analize,a tacut malc cand a vazut kinderulsaracutii,ce rabda ei pt putina ciocolata.

Bafta la rezultate!!!


Am o pofta de rontait...as da iama in de toate,mai ales niste inghetataMa duc sa pap...supa...

Mami de poznase: Adriana Maria (11.01.2007) si 34+ Alexandra Ioana
Blog de mama si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Buna fetelor !
Nimic despre Roxi ? Ma asteptam sa fi nascut pana acum !
Am fost la TNS si e ok totul, nu am contractii . Spre seara am programarea la eco pe care o astept cu nerabdare si ne programam data nasterii , abia astept !
Am sa citesc acum din urma .

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

ce parere aveti?
am siderimiea la limita de jos 47 normalul fiind intre 37-140,sa mai iau fier,nu il mai suport,tot timpul ma constipa si tre sa recurg la diferite metode mereu,seminte de in,tarate in apa,kiwi pe care nu-l mai suport,am mancat toata sarcina,stiu ca e bun,sanatos....dr mea de familie mi-a recomandat ceai antiadipos,normal ca nu o sa beau,am baut o gura de ceai de capsuni,care continea ceai negru+ceai verde si nu stiam de ce mi-e rau,tremuram toata


NIKOL36+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR 3 saptamani,in asteptarea printesei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

nici o veste de la Roxy,inca,sa speram ca e bine si ea si bebe



NIKOL36+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR 3 saptamani,in asteptarea printesei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senty_mary spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinettero

Buna fetelor!
FELICITARI LAURITA! MULTA BAFTA ROXY!
Asteptam vesti de la voi, vesti numai de bine desigur!
Daca totul decurge bine si la noi vine barza sambata, atunci e d-na dr de garda.
Joi implinim 38 de sapt, merg sa fac analizele pt operatie si apoi asteptam.
Patutul e luat si montatat la locul lui, bagajelul e facut, mai tb cate ceva de adaugat in el.
Deci se dechid nasterile si la baietei. Nu prea imi vine sa cred ca acea clipa pe care o astept de 9 luni de zile e asa de aproape. Parca l-as mai tine putin in burta
Va pup si aveti grija de voi

37+ Tudor Andrei


fata multa bafta si sanatate iti doresc si abia astept sa ne povestesti cum a fost!!!


24+ cu Bogdan- Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Gabriela_s : felicitari pentru rezultatul de la eco ; nici eu nu am vrut sa ma cocot la maternitate pe masa ca sa imi verifice colul , mai bine diseara la clinica, mai ales ca trebuie sa imi ia si cultura din col .
Flory-blanca : felicitari pentru bebelina cea grasunica
nati : daca te ajuta cu ceva sa stii ca si eu sunt cu capul prin nori, rau de tot ... e drept , tu m-ai intrecut cu lasatul pulpelor pe foc si cheile in usa ... eu sunt doar la capitolul in care stiu ca vreau sa zic sau sa fac ceva si nu imi aduc aminte ce .
Da ce retete bune stii tu !

Nici pe mine nu ma deranjeaza povestile Soranei despre Matei si gradinita; imi pare rau ca trebuie sa treaca prin aceste incercari dificile !

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Daca tot nu avem inca nicio veste despre Roxi imi permit sa mai scot odata motatele :



Hai Roxi !



R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinettero

Buna fetelor!
FELICITARI LAURITA! MULTA BAFTA ROXY!
Asteptam vesti de la voi, vesti numai de bine desigur!
Daca totul decurge bine si la noi vine barza sambata, atunci e d-na dr de garda.
Joi implinim 38 de sapt, merg sa fac analizele pt operatie si apoi asteptam.
Patutul e luat si montatat la locul lui, bagajelul e facut, mai tb cate ceva de adaugat in el.
Deci se dechid nasterile si la baietei. Nu prea imi vine sa cred ca acea clipa pe care o astept de 9 luni de zile e asa de aproape. Parca l-as mai tine putin in burta
Va pup si aveti grija de voi

37+ Tudor Andrei


Abia astept sa scot motatele si pentru voi !

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolett2445

ce parere aveti?
am siderimiea la limita de jos 47 normalul fiind intre 37-140,sa mai iau fier,nu il mai suport,tot timpul ma constipa si tre sa recurg la diferite metode mereu,seminte de in,tarate in apa,kiwi pe care nu-l mai suport,am mancat toata sarcina,stiu ca e bun,sanatos....dr mea de familie mi-a recomandat ceai antiadipos,normal ca nu o sa beau,am baut o gura de ceai de capsuni,care continea ceai negru+ceai verde si nu stiam de ce mi-e rau,tremuram toata


NIKOL36+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR 3 saptamani,in asteptarea printesei


Eu zic ca macar o pastila de Fe la 2-3 zile poti lua !

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

!Ma alatur si eu R_ocsy!



Hai Roxy cu vestile bune!


Nu ne mai tine pe jar te rugam!

poze



Cristina37+ cu Sebi
AMR 3 sapt

Mergi la inceput