BRAVO ROXY, LAURA! Liliac de mai-iun 2010 (72)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

VESTI BUNE DE LA ROXI :

"La 8:40 s-a nascut Diana si a primit primul 10. A avut 3120 gr. si 54 cm . M-a strans de deget, a deschis ochii cand mi-a auzit vocea so isi suge degetul. Pup "

FELICITARI ROXI !!!
BINE AI VENIT DIANA !!!



Rocsy multumim de vesti!

FELICITARI ROXY SI BINE AI VENIT PE LUME MICUTA DIANA!

Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cusa



Ruxi nu ma supar deloc , dar de fiecare data cand am fost la echo mi s-a tot schimbat DPN-ul si ultimele doua dati mi-au zis DPN 24 mai si am ramas setata pe 24 mai si nu pe 27 cum era initial, dar nu se stie vom vedea!

Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!



A acum am inteles, tu iti calculezi dupa ce zice eco nu dupa varsta sarcinii
Noi ne calculam dupa varsta sarcinii (data UM) de aici apare diferenta

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cusa spune:

Ioana ms
Ruxi ms dar nu mai is asa silueta, am pornit de la 47 si is la +11 acum deci am pus ceva si plus ca mai e un pic si mai punem dar noi sa fim sanatoase ca dam dupa jos .....
Rocsy ms , am vazut si pozicile tale esti f draguta dar burtica ta nici nu se prea vede, e micuta si finuta!


Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:



Felicitari Roxi, bine ai venit bebe Diana!
Sa fiti amandoua sanatoase, recuperare usoara mamico
!

Multumim Rocsy pt vesti! Si felicitari pt rezultatele bune de la eco!

Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si 37+ Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Citat:
citat din mesajul lui cusa



Ruxi nu ma supar deloc , dar de fiecare data cand am fost la echo mi s-a tot schimbat DPN-ul si ultimele doua dati mi-au zis DPN 24 mai si am ramas setata pe 24 mai si nu pe 27 cum era initial, dar nu se stie vom vedea!

Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!



A acum am inteles, tu iti calculezi dupa ce zice eco nu dupa varsta sarcinii
Noi ne calculam dupa varsta sarcinii (data UM) de aici apare diferenta

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?



Da dar nu is decat 2 zile diferenta nu e mare pana pe la 30 sapt sarbatoream joia acum sarbatoresc martea dar tot in aceeasi saptamana, deci suntem pe acolo in zona

Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taty_ana spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Cornelia eu cu tine cu Mary si Tatyana avem aceeasi data a UM si eu abia joia schimb semnatura, tu cum iti calculezi ca tot timpul o schimbi mai repede cu 2 zile ?
Sa nu te superi ca eu doar de curiozitate intreb

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?


asta m-am intrebat si eu mereu

34+ cuEmma Antonia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Diana bine ai venit pe lume, sa cersti mare si frumoasa. Roxy refacere rapida si mult laptic. Felicitari mamico!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui arturicii

Rocsy, ma apucasem sa modific eu prima pagina insa mi-am dat seama ca esti in zona si ca o faci tu. Multumim!

Ioana,

Philip, Yann, Sabina


A fost placerea mea !
Tu vei avea onoarea sa deschizi un nou capitol mai tarziu cand noi dormim !

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Multumesc fetelor pentru aprecieri ; intr-adevar din profil pare mai mare decat din fata ; e bine asa pentru ca inca ma pot incalta singura .

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Dragelor, am sosit si eu de la doctor: col deschis bine, dar fara contractii nu prea se intampla nimic...

Acum, daca tot ati scos motatele, zic sa le tineti pregatite de 2 ori sambata, 24 aprilie, atunci merg sa-mi induca travaliul, daca nu se intampla nimic intre timp..Ca inteleg ca si Alinettero tot sambata e programata.

..Am deja emotii, nu-mi vine sa cred ca mai e atat de putin..

Ale

Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si 37+ Tudor

Mergi la inceput