BRAVO ROXY, LAURA! Liliac de mai-iun 2010 (72)
Raspunsuri - Pagina 12
cusa spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui r_ocsy VESTI BUNE DE LA ROXI : "La 8:40 s-a nascut Diana si a primit primul 10. A avut 3120 gr. si 54 cm . M-a strans de deget, a deschis ochii cand mi-a auzit vocea so isi suge degetul. Pup " FELICITARI ROXI !!! BINE AI VENIT DIANA !!! |
Rocsy multumim de vesti!





FELICITARI ROXY SI BINE AI VENIT PE LUME MICUTA DIANA! 











Cornelia
34+ cu
EmmaBe gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!
bubu30 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui cusa Ruxi nu ma supar deloc , dar de fiecare data cand am fost la echo mi s-a tot schimbat DPN-ul si ultimele doua dati mi-au zis DPN 24 mai si am ramas setata pe 24 mai si nu pe 27 cum era initial, dar nu se stie vom vedea! ![]() Cornelia 34+ cu EmmaBe gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none! |
A acum am inteles, tu iti calculezi dupa ce zice eco nu dupa varsta sarcinii
Noi ne calculam dupa varsta sarcinii (data UM) de aici apare diferenta
Ruxi
34 + cu 

AMR ... cine stie ?

cusa spune:
Ioana ms 
Ruxi ms dar nu mai is asa silueta, am pornit de la 47 si is la +11 acum deci am pus ceva si plus ca mai e un pic si mai punem dar noi sa fim sanatoase ca dam dupa jos .....
Rocsy ms , am vazut si pozicile tale esti f draguta dar burtica ta nici nu se prea vede, e micuta si finuta!
Cornelia
34+ cu
Emma
Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!
Onana spune:




Felicitari Roxi, bine ai venit bebe Diana!
Sa fiti amandoua sanatoase, recuperare usoara mamico!




Multumim Rocsy pt vesti!
Si felicitari pt rezultatele bune de la eco!
Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si
37+ Tudor
cusa spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui bubu30
A acum am inteles, tu iti calculezi dupa ce zice eco nu dupa varsta sarcinii Noi ne calculam dupa varsta sarcinii (data UM) de aici apare diferenta Ruxi 34 + cu ![]() ![]() AMR ... cine stie ? ![]() ![]() |
Da dar nu is decat 2 zile diferenta nu e mare pana pe la 30 sapt sarbatoream joia acum sarbatoresc martea dar tot in aceeasi saptamana, deci suntem pe acolo in zona

Cornelia
34+ cu
EmmaBe gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!
taty_ana spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui bubu30 Cornelia eu cu tine cu Mary si Tatyana avem aceeasi data a UM si eu abia joia schimb semnatura, tu cum iti calculezi ca tot timpul o schimbi mai repede cu 2 zile ? Sa nu te superi ca eu doar de curiozitate intreb Ruxi 34 + cu ![]() ![]() AMR ... cine stie ? ![]() ![]() |
asta m-am intrebat si eu mereu

34+ cu
Emma Antonia
Ioana5255 spune:
Diana bine ai venit pe lume, sa cersti mare si frumoasa. Roxy refacere rapida si mult laptic. Felicitari mamico!
r_ocsy spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui arturicii Rocsy, ma apucasem sa modific eu prima pagina insa mi-am dat seama ca esti in zona si ca o faci tu . Multumim!Ioana, Philip, Yann, Sabina |
A fost placerea mea
Tu vei avea onoarea sa deschizi un nou capitol mai tarziu cand noi dormim !

R_ocsy
34 +
Ana SofiaAMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !
r_ocsy spune:
Multumesc fetelor pentru aprecieri
; intr-adevar din profil pare mai mare decat din fata
; e bine asa pentru ca inca ma pot incalta singura
.
R_ocsy
34 +
Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !
Onana spune:
Dragelor, am sosit si eu de la doctor: col deschis bine, dar fara contractii nu prea se intampla nimic...
Acum, daca tot ati scos motatele, zic sa le tineti pregatite de 2 ori sambata, 24 aprilie
, atunci merg sa-mi induca travaliul, daca nu se intampla nimic intre timp..Ca inteleg ca si Alinettero tot sambata e programata.
..Am deja emotii, nu-mi vine sa cred ca mai e atat de putin..
Ale
Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si
37+ Tudor
