BRAVO ROXY, LAURA! Liliac de mai-iun 2010 (72)
Raspunsuri - Pagina 11
r_ocsy spune:
Mi-am pus si eu doua poze mai recente ... de acum 2 saptamani
.
Artu : ce incantati sunt baietii de sora lor cea mica, cine nu ar fi la cat de draguta e in rochita
.
Gabriela_s : ce cercei misto, tu i-ai facut ?
Nana : super pozele profesionale ... si multe tinute , cred ca ai petrecut ceva timp la atelier
Cusa : iti sta foarte, foarte bine cu noul look si cu burtica mai mare ![]()
R_ocsy
34 +
Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !
arturicii spune:
Ruxi
este, este; insa si cand se cearta sau cand se supara pe temirice...
dar o sa vezi tu ![]()
Ioana,
Philip, Yann, Sabina
arturicii spune:
Rocsy, ce faina burtica ai si tu! Insa din fata parca nici nu se vede
Ioana,
Philip, Yann, Sabina
bubu30 spune:
Rocsy in poza din profil unde stai pe scaun se vede burtica mai mare si se observa ca e mai mare decat in pozele de la 30 sapt
Ruxi
34 + cu 

AMR ... cine stie ? 

bubu30 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui arturicii Ruxi este, este; insa si cand se cearta sau cand se supara pe temirice... dar o sa vezi tu Ioana, Philip, Yann, Sabina |



abia astept
Ruxi
34 + cu 

AMR ... cine stie ?

r_ocsy spune:
VESTI BUNE DE LA ROXI :
"La 8:40 s-a nascut Diana si a primit primul 10. A avut 3120 gr. si 54 cm . M-a strans de deget, a deschis ochii cand mi-a auzit vocea so isi suge degetul. Pup "
FELICITARI ROXI !!!
BINE AI VENIT DIANA !!!
arturicii spune:
Ura!!!!!
Felicitari Roxy!!!
Bun venit pe lume Diana!
Sa fii sanatoasa si sa ai o viata minunata!
Ioana,
Philip, Yann, Sabina
cusa spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui bubu30 Cornelia eu cu tine cu Mary si Tatyana avem aceeasi data a UM si eu abia joia schimb semnatura, tu cum iti calculezi ca tot timpul o schimbi mai repede cu 2 zile ? Sa nu te superi ca eu doar de curiozitate intreb Ruxi 34 + cu ![]() ![]() AMR ... cine stie ? ![]() ![]() |
Ruxi nu ma supar deloc , dar de fiecare data cand am fost la echo mi s-a tot schimbat DPN-ul si ultimele doua dati mi-au zis DPN 24 mai si am ramas setata pe 24 mai si nu pe 27 cum era initial, dar nu se stie vom vedea!

Cornelia
34+ cu
EmmaBe gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!
arturicii spune:
Rocsy, ma apucasem sa modific eu prima pagina insa mi-am dat seama ca esti in zona si ca o faci tu
. Multumim!
Ioana,
Philip, Yann, Sabina
