BRAVO ROXY, LAURA! Liliac de mai-iun 2010 (72)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Mi-am pus si eu doua poze mai recente ... de acum 2 saptamani .
Artu : ce incantati sunt baietii de sora lor cea mica, cine nu ar fi la cat de draguta e in rochita .
Gabriela_s : ce cercei misto, tu i-ai facut ?
Nana : super pozele profesionale ... si multe tinute , cred ca ai petrecut ceva timp la atelier
Cusa : iti sta foarte, foarte bine cu noul look si cu burtica mai mare

R_ocsy 34 + Ana Sofia
AMR 5 saptamani ! Mai avem asa putin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Ruxi
este, este; insa si cand se cearta sau cand se supara pe temirice...

dar o sa vezi tu

Ioana,

Philip, Yann, Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Rocsy, ce faina burtica ai si tu! Insa din fata parca nici nu se vede



Ioana,

Philip, Yann, Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Rocsy in poza din profil unde stai pe scaun se vede burtica mai mare si se observa ca e mai mare decat in pozele de la 30 sapt

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui arturicii

Ruxi
este, este; insa si cand se cearta sau cand se supara pe temirice...

dar o sa vezi tu

Ioana,

Philip, Yann, Sabina




abia astept

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

VESTI BUNE DE LA ROXI :

"La 8:40 s-a nascut Diana si a primit primul 10. A avut 3120 gr. si 54 cm . M-a strans de deget, a deschis ochii cand mi-a auzit vocea so isi suge degetul. Pup "

FELICITARI ROXI !!!
BINE AI VENIT DIANA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Ura!!!!!


Felicitari Roxy!!!

Bun venit pe lume Diana!
Sa fii sanatoasa si sa ai o viata minunata!

Ioana,

Philip, Yann, Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Cornelia eu cu tine cu Mary si Tatyana avem aceeasi data a UM si eu abia joia schimb semnatura, tu cum iti calculezi ca tot timpul o schimbi mai repede cu 2 zile ?
Sa nu te superi ca eu doar de curiozitate intreb

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?


Ruxi nu ma supar deloc , dar de fiecare data cand am fost la echo mi s-a tot schimbat DPN-ul si ultimele doua dati mi-au zis DPN 24 mai si am ramas setata pe 24 mai si nu pe 27 cum era initial, dar nu se stie vom vedea!

Cornelia
34+ cu Emma

Be gracious to everyone,good company to many, known to a few, companion to one, enemy to none!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Felicitari Roxy !!!







Bine ai venit pe lume Diana !!!

Ruxi 34 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Rocsy, ma apucasem sa modific eu prima pagina insa mi-am dat seama ca esti in zona si ca o faci tu. Multumim!

Ioana,

Philip, Yann, Sabina

Mergi la inceput