""Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *135*""

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Cateva POZICI NOI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Alex, Aptamil de la Milupa este satios si dulce. Noi pe el suntem si ai vazut ce monstruletz am eu Si din cate am inteles e laptele care se da la copilasi fitzosi ca sa pape. SI noua ni l-a dat intr-un moment in care Dragos nu se omora cu papa si imi si vomita dupa fiecare masa si urla etc. Acum vezi si tu ce zice si pediatra ta

Uka, tare dulce Carinuta DAr cred ca sti asta

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Probabil pe unul din produsele de la MIlupa voi trece, acum sa vedem pe care. Sar'mana oricum, chiar vroiam sa aflu o parere si despre Aptamil.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

In loc sa ma apuc de treaba am stat si m-am uitat la pozele cu Alexutul Ralukai. SI nu-mi pare rau. Imi pare rau doar ca s-au terminat. Acum plec cu alta energie. Va pup dragilor cu mult drag, sunteti o familie MINUNATA. N-am cuvinte cata caldura si fericire exprima pozele voastre. Bravo!

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna dimineata!
Monicuto, spor la treaba! Dar ce ai de nu te simti bine? Sa iei niste vitamine, sau calciu efervescent de la Baroca, care are si multe B-uri si te energizeaza!
Alex, am vazut pozele cu frumoasa de Zeina, de-mi vine sa-i pap falcutele! Ce faina e jucaria aia cu omida care atarna!
Si zi-i sotului ca o sa ii fac o cicolata special pentru el si i-o trimit prin tine, ca si el a fost baiat de baiat si s-a ocupat de gratarelul nostru!
Eu nu stiam ca sa imi fac azi de mancare, asa ca am pus portie dubla de legume la fiert pentru papa Emmei si mananc si eu ce papa ea. Le rad niste branza si cascavat pe deasupra si or sa fie o bunatate!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Astazi o sa ii iau si eu lapte Milumil Emmei, poate-poate i-o place. Dar am vazut ca este unul cu gust de vanilie, ala o fi bun?

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Si mai am un FILMULETZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata doamnelor,
m-am trezit ca vaca la 9.30..eu la 9 in mod normal dadeam mancare la pui....mama denturata....bine ca si asa nu au mancat, falci nu a luat nici macar o picatura de lapte
acum ma ocupez cu udatul gazonului...si am o lene pe mine de nu imi vine sa cred....cred ca din cauza ca a inceput numaratoarea inversa pana la concediu....
ma bag la vizionat poze

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Felicitari pt reusita, mie mi se pare atat de greu!! Si multumim !
Cred ca ma retrag langa sforaila al meu..peste jumatate de ora da trezirea piticu ...
Ne auzim maine, va pup!

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Superbe poze cu superba fetita, evident! Si albumuL Evolution e o idee reusita pe care o sa o fur si eu!

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Salutare!

Sa aveti o saptamana frumoasa dragelor!

Am fost dimineata vreo ora afara, da' bate un vant de te ia pe sus.

Dana - felictari pentru botez! Abia astept sa vad poze.

Am vazut pozele Ralukai. Sunt foarte frumoase. Alex a crescut si e un zambaret...si are frate la jucariiiiiiiii, o tona . Mi-au placut pozele alea alaturate de anul trecut si anul asta....ce idee super. Domnule, si cate stie bebelul asta, studii aprofundate despre scaune masini, scaune de masa... e foarte tare baiatu'. Hai, cand mai am vreo nelamurire ii dau un telefon ca am vazut ca are si el in dotare . Si ce spatiu fain de joaca. Iar cainii sunt superbi!!!!
Mami Raluk, uite aici un brat de pentru o mamica cu inspiratie .

Si am vazut-o si pe frumoasa Zeina cu falcutele ei cu tot. E o scumpica. Iti vine sa o smotocesti tot timpul . Mami Alex...si pentru tine .

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Buna fetelor!

Am vazut gratareala,foarte frumoase pozele.Sper sa reusim si noi sa ajungem la una viitoare.
Despre noi,am fost la o aniversare sambata,cu lautari,nu va zic ce balamuc .
Din fericire,baiatul s-a comportat foarte normal,era foarte curios sa vada ce si cum.
Norocul a fost ca era undeva la tara si pentru somnic am mers afara,la aer ,,curat''(acum cu vulcanul asta...) si s-a odihnit.
Am stat cam 6 ore...e ceva pentru noi .
Cu mancarea nu ne laudam,abia il fac sa manance doua trei lingurite de suc de mar ,dar macar dupa ele nu varsa.Sper sa ajungem sa mancam si noi intr-o zi .
Anomis
Dana felicitari pentru botez!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze noi

Mergi la inceput