FIV Europa(31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Balanta chiar cred ca este un sentiment unic!!!Felicitari inca o data si sa ai parte numai de bine pana la capat!!!!Abia astept sa ajung si eu la eco!Pup

------------------------------------
Cea mai fericita cu acte in regula!!!

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Catalina si pe mine sa ma treci cu Fiv2reusit ambele facute cu profu Feichtinger la clinica Wunscbaby[b]balantaam reusit,daca tot neam facut transferu odata amandoua sa nu uiti sami spui sa si nastem amandoua odata....nu sunt gemenii?Sotul meu era putin dezamagit ca nu sunt doua inimioare!Ma bucur mult de tot pt tine stiam ca e bn la tine oricum....sa dea Dumnezeu sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina la termen...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Balanta felicitari pt inimioara. Sarcina usoara si la termen iti doresc si un bebe sanatos care sa va bucure vietile.


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Salut fete, tzop si eu.
Balanta, multa sanatate...
Eu Z9 CM si ziua 7 de tratament ( diseara ) si am 1 fol de 16mm si 2 de 11-12 mm, endo 8 mm...
Cu astia vom lucra probabil...

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Mona 40-Multa bafta.Sa fie fiv-ul norocos si pentru tine!
Catalina 2307- Daca tot te-au rugat fetele...Am si eu aceeasi dorinta,cand poti,sa ma treci si pe mine,te rog,cu Fet reusit la Wunschbaby(FET nr 2,deci a treia incercare).Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Balanta, Bryny, felicitari! Copilasi sanatosi si frumosi sa aveti!


incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bruni, eu inca sunt alaturi de tine si voi fi mereu. te pup si putere multa pentru mai departe.

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Fetele care ati facut fiv la Wunschbaby:
am fost si eu la prima consultatie la profesor. Am primit schema de tratament: Primosiston din ziua 20, apoi 4 zile pauza si apoi stimularea cu Gonal 225 5 zile, apoi Gonal 150 + Merional 75 + Cetrotide inca 2 zile, si apoi eco in ziua 8 de stimulare.
Habar nu am ce este Primosiston. Si oare nu e prea tarziu ziua 8 pentru prima ecografie? Ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Ala sa fie intru-un ceas bun. Mi-e mi-au spus, pana in ziua 9, cand merg la Viena, sa fac in zilele 5 si 7 eco acasa si sa le trimit rezultatele. Eu am insa si tendinta spre hiperstimulare, deci trebuie sa urmaresc mai atent evol. foliculilor .
Mona , sa fie fivul norocos! Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

adijo,Multumesc! Si tie mult noroc!

Mergi la inceput