FIV Europa(31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

Brunadria floricele sa iti ia tristetea zilei de azi. E grea durerea dar eu cred ca totusi.....toamna se numara bobocii...vei numara si tu boboceii tai la toamna. Asa sa-ti ajute Dumnezeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Brunadria-Imi pare rau...Fruntea sus si pana la toamna citeste toate capitolele de la fiv si vei gasi diverse informatii,tratamente mai mult sau mai putin naturiste,care pana atunci iti vor pregati organismul mai bine.In cazul meu au ajutat,poate si pe tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Bruni im pare nespus de rau. Multa putere iti doresc sa treci peste acest esec. Te imbratisez


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Bruni .... imi pare rau.... Dar gata! capul sus! Morosenii nu se lasa cu una cu doua! Va rasarii soarele si pe strada noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

brunadria, imi pare foarte rau pt nereusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

dragele mele, e f dureros sa tot incasezi esecuri , dar atata timp cat mai avem sanse speram, asa sper si eu ca urmatorul fiv sa fie cel norocos ..
va multumesc pt sustinere ,sunteti minunate toate ..
sa va ajute d zeu in tot ceea ce faceti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Elenada da iam vazut inimioara,a fost emotionant pana la lacrimii ,mam abtinut sa nu sar la gatul dr-lui.ca mai aveam ptin avea si un stil asa sa vorbeasca cu mine ca ma facut sa plang..."uite inimioara,vezi cum bate,stai sa o meresc sa vezi mai bn,uitei sufletelu,avem un sac gestatoonal,cu embrion,activitate cardio si fara lichid pe fundu de sac...felicitarii mamicoooo!"deci ..a fost mai emotionant ca la beta pot sa spun ca a fost cel mai emotionant moment din viata mea!iti multumesc din suflet ca mai incurajat si sustinut tot timpul ,miai fost alaturi nici nu sti cat mai ajutat de multe ori...pt ca sa nu omit pe cineva,pt ca sunteti destule,stiti ca eu nu am postat decat aici..soo celor care miau fost alaturi dealungul timpului ,va multumesc din suflet,sa va traiasca copilasii,aspirantelor le doresc sa li se indeplineasca visul sa traisca clipele pe care le traiesc eu acum,sa nu va pierdeti speranta pt ca totul va fi asa cum vrea Dumnezeu,nu cum vrem noi!VA SARUT SI VA MULTUMESC INCA ODATA CA EXISTATI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Bryny ma bucur enorm pt tine mamico. Sa iti traiasa inimioara sa creasca mare la mami in burtica timp de 9 luni. Sarcina usoara iti doresc si la termen.

Bafta multa tuturor si luptati fetelor pt puiutul vostru pt ca merita din plin.


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bryny Felicitari pentru inimioara!!! Sa dea DD sa fie bine pana la capat si va bucurati de bebele vostru! Abia astept sa le aud si eu pe ale noastre!Dar mai am un pic de asteptat...Nu-i bai, trece..Pup si numai bine!

------------------------------------
Cea mai fericita cu acte in regula!!!

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Am vazut ieri inimioara, pana acum totul este ok. Inutil sa va spun cat de emotionati am fost ieri la eco, atat eu, cat si sotul . Va doresc din suflet sa aveti toate parte de aceste clipe minunate.

catalina, te rog, trece-ma pe prima pagina: balanta_tm, FIV1 reusit la Clinica Wunschbaby Viena, Prof. Feichtinger. Multumesc .


mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput