Juniori de iunie-iulie 2003 (11): incepem scoala!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns romana spune:

Va doresc sa aveti un Craciun cu multe bucurii, copiii sa fie cuminti si sa se joace frumos cu cadourile Mosului, iar voi parintii sa va iubti mult.
Sa fiti sanatoase si fie ca anul 2011 sa ne mai scape de unele dintre grijile pe care le avem.

La multi ani!


Romana si cei trei copii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Va doresc din suflet un Craciun Fericit!
Mosul sa fie darnic, liniste sufleteasca si intelegere de sarbatori!
La Multi Ani!
Pupici multi,
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Craciun fericit va doresc tuturor!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

Craciun fericit tuturor !


pt. ca tot nu am chef de munca zi... m-am gandit sa-mi incep ziua scrindu-va, ceea ce din pacate nu mi-am mai facut timp de mult!

la noi a nins azi dimineata ca in povesti, sper sa nu vina iar caldura ca sa se bucure un pic copiii de sanius si bulgareala, ca tot sunt in vacanta.

zilele trecute nu prea au mai vrut6 sa iasa din casa, de dragul jucariilor de la mosul... sper ca zapada sa fie mai convingatoare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi!
Sanatate, noroc, bucurii!
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

sarbatori fericite si la multi ani cu sanatate!
pupici dulci tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Buna fetelor,

Dupa eforturi supraomenesti in special din partea sotzului meu am reusit in sfarsit sa ne mutam si noi, joi seara pe la ora 1. Vineri pe ultima suta de metri am cumparat chiar si brad, asa ca a fost cu adevarat primul Craciun in casa noua. Fetele sunt incantate de camera lor, chit ca momentan neavand aparatoare la patul de sus dorm tot impreuna in acelasi pat, dar camera are suficiente cotloane, ascunzisuri si in general e suficient de fascinanta incat sa le tina ocupate acolo mare parte a zilei .

Sambata la pranz am fost la bunici pentru ca nu ne simteam in stare sa organizam noi "ospatul" desi initial asa intentionam. Fetele au primit ceea ce au cerut de la mos, camera foto - Stefania respectiv costum de Ariel cu peruca rosie - Sofia. Fiecare reprezentative pentru caracterul si preocuparile posesoarei .

E bine ca ne-am mutat. Suntem inca debusolati de numarul de dulapuri si de faptul ca inca nu sunt ticsite, ba chiar avem nenumarate rafturi goale. E drept ca nu am adus decat vreo jumatate din lucrurile de dincolo dar tot e vizibil ca e mult mai mult spatiu. A iesit tare frumos, imi place .

De revelion plecam la Bran, poate vom avea noroc si de ceva zapada, ca altfel e cam deprimant. Copiilor le lipseste mult zapada, cand au fost fulguielile acelea minore in ultima saptamana de scoala culegeau fiecare rest de pe jos si se bateau cu el.

Va pup si va doresc sarbatori calde si senine alaturi de copii, de sptzi, parinti, frati, surori si prieteni .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

In anul 2011 va doresc din suflet atitea clipe fericite cati fulgi de nea intr-o iarna ca-n basme.
Un an nou mai bun, cu pace si liniste in suflet si cu multa dragoste in inima.
"La multi ani sanatosi!"

Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

dana - sa va fie de bine casa cea noua!sa stii ca trebuie s-o uzi!noi asteptam....
va uram si noi un an mai bun, multa sanatate, iubire si liniste!
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:


La multi ani, fetelor!

Imi cer scuze ca scriu doar cateva cuvinte, din lipsa de timp!
Am intrat sa va anunt ca duminica, la Ateneul Roman, are loc concertul "Anotimpurile" de Vivaldi, intrarea fiind libera.
Pentru mai multe informatii:
http://www.clasicefantastic.ro/anotimpurile-in-muzica/

Va pup!

Mergi la inceput