FIV la Sibiu (11)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Camrynna ce gust de bulion ?? Ala e bebe !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Liana te pomenesti ca ne cunoastem si in realitateMa mir ca nu primesc PM,il activasem.Eu nu am facut inca nici o IA si nici FIV.Doar stimulare cu clostylbegit pina acum iar acum ma pot "lauda" cu un FSH mare care mi-a redus drastic sansele la bebe.Te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

Buna fetelor, sunt noua pe aici si am mare nevoie de ajutorul vostru. Povestea mea pe scurt este cam asa:
de mai bine de 4 ani incerc sa raman insarcinata, dar fara niciun rezultat.Am facut tot felul de investigatii la diversi medici si clinici din Bucuresti, HSG, laparoscopie, analize. Problema la noi este sotul (spermograma 4,3 mil/mil, mobilitatea A=0, B=15%). Dupa 4 inseminari artificiale esuate am ajuns la propunerea pt FIV si am vrea sa facem aceasta procedura la Sibiu la Polisano,nu stiu cum se procedeaza pentru programare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Dai telefon la nr. de pe prima pagina.
Succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Raisa,eu am fost direct la clinica si m-a programat asistenta la medicul la care am ales eu dar te poti programa si telefonic.Te va intreba la ce medic vrei sa-ti faca programare.Te-ai gandit deja la cine vrei sa mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

Multumesc mult.Am reusit sa ma programez pentru data de 11.05 ora12 la d-l doctor Isbasoiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Bafta Raisa!Sa zbori cat mai repede la odisee, ca asta ne dorim si noua si tuturor fetelor nou-venite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Camrynna...nu stiu cum rezisti atat...sigur ai ceva in burtica! Mai vrem un bb sa nu fie fii-sa lui yarrina singura :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

as vrea sa mai aflu ceva in ce consta prima consultatie?

Mergi la inceput