FIV la Sibiu (11)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Am auzit si eu ca nu e voie sa bei suc de grapefruit in timpul unor tratamente,dar nu stiu exact daca si despre astea hormonale e vorba.
In mod normal ar trebui sa scrie in prospect sau sa fim atentionate de catre medic,nu?
Da,faza asta cu vezica plina am patit-o si eu,dar pe data viitoare stiu cum e,adica socotesc cu vreo 2 ore mai tarziu fata de ora care mi-o spun ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Sanii te dor de la Progesteron, si pe mine ma dureau. Nu cred ca sucul de grapefruit sa aiba ceva....
Asa am patit si eu cu dr C...am stat cu vezica de mi-a venit a plange si eram pe punctul de a renunta atunci. Nu mai rezistam. Dar a trecut.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

cred ca o sa va spun culoarea ambalajului si marimea tampoanelor !!!
Ca am avut niste dureri jos cu bazin cu tot am zis ca nu se poate .Are dreptate Danaisa , durerile astea NU-s normale .
Yarrina , pana sa ma vizitezi sa ma bagi la test imi spui si mie , mai ai dureri ca la CM ??ti-au aparut puncte albe pe sfarc , mici de tot ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

despre sucul de gref am citit ca daca se ia in timp ce iei anticonceptionale, acestea nu isi mai fac efectul, ori anticonceptionalele sunt hormoni
nu mai stiu nici eu ce sa zic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

camrynna, iti tin pumnii, asa am auzit si eu ca ai dureri ca la ciclu dar el nu vine.O fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Am avut inca o saptamana dupa data la care trebuia sa-mi vina...acum mai am mai rar...o data la 2-3 zile. Dar cand trebuia sa-mi vina atunci am avut dureri exact ca la CM. Puncticele albe nu am dar ma dor foarte tare...nu mai pot dormi pe burta.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

va doresc: Noapte buna! Vise placute/ Ingerii sa va sarute / Sa va mangaie pe frunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Hai mai Camry, fa testul ala, te rog! Eu am dureri din astea de CM si acum (mi s-a intamplat chiar acum 4 zile), dar iau no spa si trec! Sunt exact acele dureri de care zici tu, pe jos la ovare, nu in uter! Zau ca la tine nu mai vine CM! A trecut deja prea mult timp! Trebuie sa ajungi la doctor, sa vezi ca e bine, sa fie bine pozitionat!

Noapte buna fetelor!

danaisa20 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna dimineata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Neata neata!

fericita!!

Mergi la inceput