FIV la Sibiu (11)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Salutare fetelor!
Simonete-te-ai hotarat 100% pt. FIV? Tot la Polisano?
Ciuripica-las ca poate data viitoare o fi cu noroc,poti sa-mi spui ce varsta ai?Si de unde ti-ai cumparat Pregnyl?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Rodicuta , am deja 4 IA , n-are rost sa mai insist , nici nu sunt asa ieftine , mai bine strang niste bani si fac fiv , mai ales la varsta mea ......ce sa mai astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bytzi

Citat:
citat din mesajul lui anda15
[Da,Yarrina, ai dreptate, am vazut acum pe prima pagina ca a editat azi dimi
Credeam ca sunt probleme cu postarea ca citisem acum cateva zile pe la odisee ca o fata nu putea posta.
Mersi ca m-ai luminat


m-ai prins

Citat:
Bytzi, ce mai faci?Nu prea ai vorbit cu noi capitolul asta

Anda,eu va urmaresc,fac modificari si va tin pumnii,si mai nou ma bucur de primavara.




Bytzi, tinem pumnii si tie, cine stie, poate primavara asta care se anunta frumoasa iti va aduce un nou FIV, ala norocos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodicuta32

Salutare fetelor!
Simonete-te-ai hotarat 100% pt. FIV? Tot la Polisano?
Ciuripica-las ca poate data viitoare o fi cu noroc,poti sa-mi spui ce varsta ai?Si de unde ti-ai cumparat Pregnyl?


am 33-34in august. pregnyl-ul l-am cumparat din ungaria, mi l-a adus cineva, dar cred ca se gaseste si la farmacia Polisano ( chiar in spatele clinicii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Bytzi, nu dispera, eu cred ca Doamne, Doamne iti va indeplini si tie visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

fetelor,
e normal sa ma doara sanii? Au inceput sa ma doara a doua zi dupa IUI si inca ma dor, e normal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Merci de rapuns Ciuripica,si eu stateam destul de bine anul trecut la 34 ani aveam FSH=7,1.De-atunci nu am mai facut analizele,dar sper ca sunt inca ok.Cum ti s-a parut dr.C,am inteles ca ai facut inseminarea cu el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Nu stiu ce sa zic, pe mine nu m-au durut deloc sanii dupa inseminare,poate e de la tratamentul de stimulare ovariana. Cati foliculi ai avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

1 folicul,
eu beasu in fiecare dim fresh de gref si de curand am aflat ca nu e bine sa mananci/bei gref cand iei med hormonale ca nu si-ar face efectul. Stiti ceva de asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

despre Dr. C, nu stiu ce sa-ti spun, nu am prea stat la povesti si apoi m-au tinut cu vezica plina de la 11 la 1 pm, ca deja aveam crampe si nu m-au lasat sa urinez decat la vreo 20 min dupa IUI.

Mergi la inceput