FIV la Sibiu (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_12

Buna fetelor,
Abia acum am reusit sa intru (mi-a cazut net-ul). Pe scurt, nu pot spune decat UAU...a avut extrem de multa rabdare in a-mi explica pe intelesul meu ce urmeaza sa fac, ce riscuri sunt si ce am putea schimba in tratament pentru a spera sa fie bine. S-a uitat pe analize si nu mi-a cerut sa repet niciuna, a zis ca sunt destul de recente. S-a uitat la ecograf si a zis ca sunt la risc sa fac hiperstimulare (asta m-a speriat un pic) si mi-a dat protocolul de stimulare, asa ca de la urmatorul ciclu incep cu Marvelon.
Am atatea emotii si mai ales sperante si simt ca este altceva fata de prima experienta. Sper ca in iunie sa va pot da o veste buna.
NU stiti cati ani are dr I ca mi se pare ca este foarte tanar.
Simt ca voi fi mamica!
Oria77, tu ce impresii ai?



Bravo Cristina!Ai intrat in linie dreapta! Se pare ca vei primi acelasi protocol ca si mine! Cred ca toate ne asteptam sa vii cu vesti bune si cu impresii excelente despre doctor si clinica. (da dl doctor e f tanar, are 33, dar e un profesionist!)


danaisa20 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Ce vreme!!! Adorm cu capul pe birou!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

nu dormi chinuita ca gheia o pauzasti fetita..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

doamne ce minuni am scris oare de ce am scris asa ..nu mai merge calc..am vrut sa scriu sa ai grija sa nu gheia o pauzasti fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Eu tot n-am inteles...acu-s gravida si am jumate de neuron.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

nu ai inteles ca nu mai scrie calc meu corect..eu scriu corect si se afiseaza altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Buna seara fetelor,
nu am mai scris demult dar v-am urmarit tot timpul.
Pana la urma am facut IUI la Sibiu cu dr. C pt ca dr.I era de garda la maternitate.Sunt 10 zile de atunci si azi mi-am facut testul, care , fireste e negativ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

am sunat la sibiu si mi s-a spus ca e prea devreme pt test si sa-l refac dupa inca 3-4 zile.Dar eu spun ca sigur va iesi si atunci negativ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Nu stiu de ce dar pe mine au inceput sa ma doara sanii chiar de a doua zi dupa IUI. O fi normal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa75 spune:

multumesc mult fetelor. Acum m-am mai linistit pentru ca dupa toate datele pe care mi le-a cerut la programare am avut impresia ca-mi face cazierul.

Mergi la inceput