Copilasi din 2002 *74* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
katty, multumim pt. casuta noua !
La C-ta. merg copiii in excursie ? Ce fabrica de cioco este, acolo ?
Va fi o excursie de neuitat, sunt sigura.
Tare imi mai placeau si mie, drumetiile, excursiile cu autocarul sau plecarile in tabara cu trenul, intre copii.
Dar ce excursie faina pregatiti, voi, la vara !
Francisca, multumim de cafea ! E numai buna, la ora asta a dupa-amiezii !
Stii, asa sunt si eu, cu toate 'cele din penar, pe culori si cu scrisul in sus, cu varful in aceeasi parte si la fel e si Cristina. Insa, prin camera, nu e la fel de ordonata.
De uitat, si-a uitat o singura data, in cei aproape 2 ani de scoala, cutiuta pt. gustare, in banca.
La noi, sunt liberi, maine, elevii. Invatatorii si profesorii au zi metodica.
Deja, mi-a zis Cristina ca, azi, numai se joaca.
Nici la noi nu e vreme prea frumoasa. E innorat si rece.
Haide, primavara, haide, o data !
O zi faina, in continuare, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, l-am rugat pe Stefan sa il intrebe ce i-ar placea de ziua lui, insa sincer nu cred ca va intreba... Eu as da si mai multi bani pe cadou, dar nici nu vreau sa iesim in evidenta, ca nu vrem... incercam sa ne integram :). Multumesc, sunt super ideile! Am retinut din caietul de amintiri completat si de Stefan (il completase si el) mai demult ca ii plac monstrii... de fapt am tras concluzia ca ii plac, ii lipise colegului niste abtibilduri cu monstri...

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, poate treceti si prin Viena? Si eu visez la circuite prin Europa, insa Matei este prea mic inca... Suna super planurile voastre!

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://www.onetruemedia.com/shared?p=abd5e27c2dc09be775d90b&skin_id=701

Cu ce ne mai ocupam noi prin casa...

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

http://www.onetruemedia.com/shared?p=abd5e27c2dc09be775d90b&skin_id=701

Cu ce ne mai ocupam noi prin casa...

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!


Ce dulce e!!!

Cadou: eu propun o carte gen enciclopedie pt copii. Cu animale, cu dinozauri, cu vegicule, etc, tot ce-l poate pasiona. Cu poze multe, texte putine fiind cls.I.


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

revin cu o poza

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nicoleta, m-am uitat de 2 ori la filmuletul cu Matei, ce incantat era el la sfarsitul cursei, ce frumos ti-a zambit si apoi cum a inceput sa cante pe limba lui, un pui scump!

Gabi, eram aproape sigura ca in poza e Lili cu ochelari, in urma discutiei de la celalalt subiect. Ii sta foarte bine cu ei dar la fel de bine si fara, acum depinde cum ii place ei mai mult. Ai hotarat ceva in privinta asta, ati mai dezbatut amandoua problema?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Nicoleta, m-am uitat de 2 ori la filmuletul cu Matei, ce incantat era el la sfarsitul cursei, ce frumos ti-a zambit si apoi cum a inceput sa cante pe limba lui, un pui scump!

Gabi, eram aproape sigura ca in poza e Lili cu ochelari, in urma discutiei de la celalalt subiect. Ii sta foarte bine cu ei dar la fel de bine si fara, acum depinde cum ii place ei mai mult. Ai hotarat ceva in privinta asta, ati mai dezbatut amandoua problema?


azi la nevoie i-am pus pe nasuc cand am iesit de la optica, si asa am venit acasa, dar la scoala am zis NU. Totusi nu-s ieftini, s-o tina macar cat tine tot moftul sau pana-n septembrie, cand tb sa mergem la control.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, de domnisoara cu ochelari! Ii sta foarte bine cu ei. Sa-i poarte pana in toamna iti doresc! Si atat!

Cristina, Matei astazi a invatat sa mearga asa, pana acum A s-a ocupat de el pe bicicleta. Insa azi am zis gata, ori dai tu din picioare, ori nu te mai plimb. Asta mi-am zis-o in minte... Si uite cum ajutat, dupa cateva ture, a invatat sa mearga singur! Si ce fericit era ai vazut si tu. Sunt mai mari si mai pregatiti pentru mai multe decat credem noi!

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!

Nicoleta, ce filmulet dragut cu Matei, mi-a placut la nebunie cum s-a descurcat, noroc ca aveti si spatiu de manevra in casa! Bravo! Si tu te-ai descurcat de minune si pe post de cameraman si pe post de instructor!
Si pentru baietelul respectiv, eu tot zic sa-i iei o carte, ultima oara cand am fost in hipermarchet, Andrei si-a dorit o carte cu Egipt, faraoni, mumii, morminte etc. E foarte interesanta cu tot felul de pasaje si sertarase secrete, fascinanta chiar, deci ceva de genul asta! Poate ceva cu pirati, tot de aventuri, te orientezi tu!
Uite, am cautat-o si am si gasit-o...
http://www.librarie.net/carti/107642/Cautatorii-de-morminte-Descopera-incredibila-lume-apusa-a-Egiptului-Antic

Gabi_K, imi place cum arata Lili asa!

Nina, ma crezi ca nici eu n-am auzit de fabrica de ciocolata din Constanta? chiar nu stiu mai multe, dar probabil dupa, iti voi povesti mai multe! Deci, voi, azi, aveti "vacanta", superrr!

Mergi la inceput