sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Gabriela, suntem puternice, pentru ca n-avem incotro. Nici noi nu stim sa ne descurcam totdeauna, ne mai lovim de aceeasi probleme ca si voi, dar noroc cu parintii, cu vecinii, cu avocatii, ca tot ne descurcam cumva. Si daca nu, oricum timpul le rezolva pe toate, nu?

Cea mai mare binecuvantare pentru mine a fost curajul cu care am iesit din mizerabila mea casnicie, ca mi-au ramas copiii, ca mama ma ajuta, ca am un prieten foarte dragut si ne iubim.
Chiar daca financiar sunt sub nivelul boschetarilor, dar pot spune ca sunt norocoasa, ca am reusit sa scap. Si am invatat sa pretuiesc acest noroc, si asta ma face si mai puternica.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert


sa te ajute Dumnezeu sa fii fericita si sanatoasa si sa te bucuri de copii!

Dati-mi adresele ex-ului la n factorial ca la cati nervi si necazuri am de scos din mine s-ar putea sa nu le ramana nici nasul intreg !

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

multumesc
nervi si necazuri? de ce?

p.s. dau si nr de telefon, si bata de baseball

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=151070

o parte cam din motivul asta!

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

off, am inteles acum.
Multa sanatate mamei tale si sotului tau!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

off, am inteles acum.
Multa sanatate mamei tale si sotului tau!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert



Multumesc!

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mikaela_a spune:

Va multumesc mult pentru pareri si sfaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Va pup gagici.
Eu sunt cam tuflita azi. M-a cam sifonat sufleteste intalnirea de ieri cu sotul meu. Avocatul a fost ok. In mare ne-am inteles chiar daca nu 100 % cum am vrut eu, dar asta e. Sper sa se termine luni toata bazaconia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ciarli, imi pare rau

Totusi sa stii ca asa e la divort...scoate ce e mai rau din oameni. Cand imi amintesc cat de aiurea a fost si la mine, nici nu stiu daca sa rad sau sa plang, incredibil cum un om ok, cu care am convietuit atatia ani, care si acum e foarte ok si rezonabil, a putut sa fie atat de...absurd si rauvoitor, ca sa nu spun altfel.
Dar cu timpul ai sa vezi ca o sa fie cum trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Doamnelor,va doresc putere si liniste.Daca vreodata va pot ajuta cu ceva,nu ezitati sa mi cereti.

ps-m-am oferit voluntar sa administrez cate o bataie ex sotilor.Bat bine ca-s numai oase!

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ciarli sau o numai sa te inveseleasca
Ce te-a deranjat? Ce nu e in regula?

La divort m-a durut cel mai tare prietenul lui care i-a fost simartor, un tip pe care-l credeam de treaba, care daca venea la noi nu pleca niciodata cu burta goala si nici fara sa-i ascult toate problemele de suflet- acest magar a avut tupeul sa zica in instanta ca la noi in casa nu era mancare, ca nu gateam...
Pai chiar daca nu stateam cu orele in bucatarie, dar tot se gasea la noi cate o oala de supa si un fel 2...

Si apropo de mancare si gatit, imediat dupa divort am inceput sa scriu in blog, cum au decurs primele vizite ale copiilor la ex. Ioi saracii, veneau acasa flamanzi, bulversati, nervosi


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput