sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Conchita, multumesc!
(aia mica e... fata dar face cat 10 baieti )

Happy felicitari pt gradina, astept sa vad ce ai reusit sa-ti faci cu imaginile preferate!

Azi am fost la barbecue party, iar am exagerat un pic cu papica... dar de maine zau ca nu ma mai las!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

La multi ani!

Daca azi e ziua mea, inseamna ca am nimerit bine, azi am fost la coafor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Binecuvantarea mea e un judecator, si anume unul care a inteles ...
Miercurea trecuta am fost nevoita sa stau in aceeasi incapere cu fostul.
Am fost citata la tribunal pentru ca el a facut cerere sa-si vada copiii, asta in conditiile in care e aici ilegal si se afla intr-o clinica de psihiatrie.
Va povestesc cu lux de amanunte cum a fost.
Am ajuns la tribunal la 11, termenul era la 11:30, inainte de a intra pe parcare, m-a sunat avocata mea, sa-mi spuna sa intorc, ca el statea in parcare si ma astepta - culmea - fara catuse, cum il vazusem ultima data la divort.
Am parcat altundeva si am plecat spre sala de judecata cu 5 minute inainte. Ajungand acolo l-am vazut pe culoar, dar avocata mea pregatise o camera langa camera de judecata, ca sa nu trebuiasca sa stam alaturi. A venit acolo, cu mana intinsa spre mine, sa ma ierte Dumnezeu, nu am vrut sa-i dau mana, sa-l ating, si avocata mea l-a rugat sa paraseasca sala.
Am intrat la judecator, prima data noi, apoi el cu avocata lui si un asistent medical ca-l insotea.
Judecatorul, nici nu a asteptat sa se faca cererile, si i-a spus din start, ca nu ma va obliga prin instanta sa duc copiii, de acum aproape 6 si aproape 8 ani intr-o clinica de psihiatrie ca sa-si viziteze tatal, care nu a aratat nici un interes pentru ei timp de aproape 3 ani, si despre care nu se stie cit timp va mai fi in Germania. Si nu ma va obliga sa-i duc copiii in Romania in vacante. Atunci cind copiii vor putea sa discearna, daca vor vrea il vor vizita. Cam atit.
Toata treaba a fost destul de ciudata, pt. ca avocata lui, sustinea sus si tare, ca el are DREPTUL, etc. pana cind judecatorul i-a retezat-o din scurt, ca aici vorbim despre DREPTUL COPIIILOR si nu despre dreptul lui, si ca acesti copii nu il pot vedea fara a fi pregatiti de mine, iar daca eu nu ii pregatesc, nu il vor putea vizita, si ca trebuie tinut cont de faptul ca el ma VIOLAT, drept pentru care nu mi se poate cere asa ceva.
Sunt curioasa daca va face recurs. Avocata mea cere acum sa vada actele lui, pentru ca se pare ca va fi din nou expulzat, de data asta intr-un spital de psihiatrie in Romania.
Iertati-mi greselile de ortografie, dar nu mai verific acum.
Va imbratisez.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Wow, mi-a trecut un fior rece pe spinare citind, Yasmine. Bine ca ai rezolvat asa cum trebuia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Yasmine, ma bucur ca s-a terminat cu bine pentru tine si pentru copii! Ce cosmar venirea lui inapoi in Germania! Sper sa stea cit mai departe de tine si de copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Yasmin, bine ca sunteti bine


Binecuvantarea mea ramane Giulia si prietenele mele, care mereu, dar mereu reusesc sa ma faca sa ma simt iubita si le iubesc si eu pe mamicile mele scumpe din gashca din parc, mamicile din grupul DC
Cateodata ma apuca suferintile ca nu am surori, frati, familie, insa nimic nu pretuieste mai mult decat o vorba buna de la aceste fete minunate

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Binecuvantat sa fie judecatorul acela Ma bucur tare mult, ca ai nimerit la el!

Ar trebui clonat si trimisi cateva exemplare ca el si aici in Romania, sa mai apasam butonul refresh la magistratii nostri

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Yasmine, ce trebuie sa fi fost in sufletul tau!
Eu te imbratisez si sper sa nu-l mai vezi niciodata.

J si Carla (05.02.2006)
in the rear garden

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Cum era contul comun de Yahoo?
Aveti chef sa schimbam intre noi conturile de facebook, daca aveti.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Yasmine, ma bucur enorm pentru tine, in sfarsit rasufli usurata! io am cont pe FB si dau la schimb, bineinteles. :-)

Gabi, te rog mult sa ma ierti pentru gafa.

Mergi la inceput