sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Gabriela, ce simburik mic ai tu acolo! Ce frumos este sentimentul ca ai un muguras in tine care creste... mai ales ca este primavara, esti in ton cu natura!

Noideea
haide ca mai este un pic. Ce fain este si pentru voi, bebe vine primavara, o sa ai ocazia sa il scoti afara mult, sa creasca in caldura verii si nu infofolit cu zeci de haini
Imi pare rau ca nu am putut fi mai intelegatoare si mai buna cu tine. Te rog sa ma ierti pentru ca te-am ranit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

noideea - imi cer si eu iertare pentru atitudinea mea vis-a-vis de tine. Nastere usoara si bebe sanatos!

eu , cu (DPN 27.08.2010), andi si tati
_

traduceri si asistenta

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

BUna,

noideea, nastere usoara si refacere rapida! Sa ai parte de un bb sanatos si fara colici, si la cat mai multe petreceri in pijamale! :) (eu m-as lua oricum dupa eco, ca ultima menstruatie nu zice mare lucru ;) )

Gabriella, felicitari, cred ca eti foarte fericita! Ce timpuri frumoase...

Gabi, cine poarta 42, ca eu nu am inteles? Baiatul sau fata? Daca baiatul, nu pricep de ce se mirau doamnele, ca la 13 ani e normal, nu? Doar este deja un barbat in devenire.
Si eu cautam acum cateva zile niste incaltaminte pentru fata, si baiatul si-a gasit singur niste saboti de plastic in forma de masinute, cum era sa zic nu? :D

Binecuvantarea mea de azi este ca suntem bine cu sanatatea, cel putin baiatul si-a revenit, este insa inca pe tratament. Azi insa nu i-am putut refuza o inghetata.
O alta binecuvantare: a luat fata mea premiul 3 la un concurs de gimnastica duminica. insa asta e de fapt binecuvantara ei. A mea e ca si-a invins frica si a participat si s-a concentrat chiar foarte bine, i-a facut si ei bine sa treaca de hopul asta. De altfel, eu nu sunt pro cmpetitii din astea, dar asta-i sportul, greu sa zici ca nu mergi...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Gabriela sa-ti traiasca samburelul, sa creasca mare si sa fie sanatos!

Adina felicitari gimnastei! Off, m-a apucat nostalgia, eram cls.I, 6 ani jumate, si la primul concurs de gimnastica din viata mea am obtinut si eu locul 3

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Gabi ! Cat timp ai facut gimnastica?

Fiica-mea marti a primit prima ei scrisorica de dragoste. Acuma nu stiu, ar trebui sa raspunda?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Gabi ! Cat timp ai facut gimnastica?

Fiica-mea marti a primit prima ei scrisorica de dragoste. Acuma nu stiu, ar trebui sa raspunda?


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)


nu mult, vreo 1-2 ani, ca dupa aia am trecut la gimnastica medicala )pt platfus) si la tir sportiv si la inot.
Eu asa l-am invatat pe fiul meu, ca la scrisori de dragoste e frumos sa raspunda, mai ales daca ii place de autoare.
Fii-mea nu a primit inca asa ceva, dar ea nici nu prea se socializeaza cu colegii de clasa, e destul de inchisa

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Gabi, fii-mea e incantata de scrisorica, dar se si rusineaza . Insa nu vede sensul, si mai ales cica la ce sa raspunda? Ca doar il vede oricum mereu .

O s-o las in pace, sa faca asa cum crede ea, dar chiar e romantic baiatul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

ioi ce dulce elas-o sa procedeze cum vrea ea dar chiar e dragut baiatul :)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Happy, am vrut sa pun postarea asta la subiectul cu taticii discriminati, dar s-a inchis intre timp Mi-a placut la culme postarea ta la episodul doi al subiectului, mai ales a doua observatie Da' serios, la care hipermarket iti faci cumparaturile pt micul dejun?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Le procur fresh de la sursa. Atac barbatii dimineata cind ma duc cu Charlie in parc, vin acasa cu produsele si le arunc direct in tigaie :)))

Mergi la inceput