sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Noe, esti atat de tanara si frumoasa, asculta la baba, si sa nu crezi pe nimeni care zice altceva, da?

Citat:
citat din mesajul lui Noe

Bia cu siguranta e, la mine se vede rau de tot ultimul an pe fatza :-) dar trece si asta SPER



Your heart is my piñata..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

multumesc mult, e tare bine sa auzi asta dupa muuult timp, fie si virtual



Your heart is my piñata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Off, Maru, ce rea esti tu cu mine!

Noe, sunteti amandoua niste rebele frumoase! Si tu esti si tare slabuta, ce n-as da sa arat si eu asa, si mai ales sa am si eu plete asa faine! Si ceva ani in mius tot n-ar strica... hmmm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Off, Maru, ce rea esti tu cu mine!

Noe, sunteti amandoua niste rebele frumoase! Si tu esti si tare slabuta, ce n-as da sa arat si eu asa, si mai ales sa am si eu plete asa faine! Si ceva ani in mius tot n-ar strica... hmmm...

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)


hihi, multumim

cu kilele stii cum s-a intamplat? inainte sa ajung eu 100% la concluzia ca trebuie sa o iau usurel pe drumul meu cu Bia, deci in perioada in care ma zbateam si ma chinuiam si incercam sa repar si plangeam in fiecare seara ;) ajunsesem intr-un hal Groaznic; insa pe 2.11 anul trecut (de ziua mea:-)) ) cand am stiut Clar ce e de facut si i-am spus si lui, lucrurile au inceput sa se schimbe in bine pe toate planurile; am slabit de atunci pana acum 11 kilograme, asa , lejer, mancand normal +putina miscare si ma simt excelent fizic acum (ha, inca o binecuvantare?)
deci la mine a fost clar all in the head...nu zic ca e 100% OK head-ul acum, dar oricum e pe drumul cel bun



Your heart is my piñata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Noe wow ce frumoase sunteti amandoua!
Exat asa am patit si eu cu kilele mele, stres, miscare, nemancata, in cateva luni au si sarit aproape 20 de kile de pe mine. O parte am pus la loc, dupa ce s-au dus norii deasupra mea, acum iar ma lupt cu ele, si tot nu ma las.

Happy imi place ideea cu lupta

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Noe, ce frumoase sinteti amindoua!!! Ce par frumos ai, cret si in vapai si ce tinerica esti... Bia ta este ca o papusa de frumoasa. M-am delectat cu pozele puse de tine, ce locuri frumoase aveti acolo!

Am venit acasa de la sala, m-a omorit antrenorul dar ma simt bine. Incerc sa imi revin si fizic, sa il pun in echilibru cu interiorul sa imi regasesc balanta deplina. Anul asta fac 40 de ani si mi-e cam frica

Maru, esti suparici pe mine? Ne intilnim saptamina viitoare? Cum esti cu programul?

Adinag, cum va mai simtiti?

Gabi_k sa stii ca citesc cu interes tipurile date despre "jungle surviving" aka "dating"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Happy, bine ca am iesit din "jungle", vie, nevatamata si nu singura

40 nu e varsta periculoasa. La 20 m-am simtit foarte batrana. La 30 am fost implinita (gravida in 9 luni). La 40 eram LIBERA si fericita, si-mi bagam toate pixurile in toti cei 10 ani petrecuti alaturi de ex, si tot ce a insemnat el vreodata in viata mea.


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Nu inteleg...cum sa te fi simtit batrana la 20 ani? Gabi, tu esti foarte tanara si la 40, deci...

Io-s la 30 ani si nu pot sa pun o "eticheta" varstei. Oricum ma simt mult mai matura ca la 20 ani. dar e si normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Happy, cum sa fiu suparata pe tine? never ever!
Cand o fi vremea frumoasa, sa ne vedem, am vazut o creperie prin zona si tot ii dau tarcoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Noe, te inteleg bine cu kg pierdute. La mine, cand am inceput sa simt ca nu vom ramane impreuna, tot am inceput sa slabesc. Dupa ce am pronuntat cuvintele, parca nici nu ma mai puteam opri sa slabesc.
Dar na, am pus si eu inapoi, insa a fost si o sarcina la mijloc, si eu in general sunt mereu la lupta cu kg. Insa sunt foarte pofticioasa si mananc portii uriase (abia in actualul meu am gasit un barbat care sa manance mai mult decat mine ).
Si am si eu niste ciudatenii: slabesc primavara-vara si ma ingras mai ales iarna. Deci acum astept sa inceapa faza slabitului, sper sa nu ma uite .

Happy, multumes de intrebare, suntem mai bine, tot pe tratament, problema e ca mi-au pierit mie fortele, si sunt asa, intrun fel de criza existentiala: cine sunt, ce fac, incotro ma indrept .
Happy, daca tu faci 40 de ani anul asta, vreau sa am si eu 40 de ani, dupa cum arati

Gabi, eu nu prea am curajul sa scriu despre aventurile mele postbelice, mi se pare si ca sunt de mult trecute, cu toate ca nu e chiar asa mult timp de atunci. SI eu sunt oricum asa, mai contra curentului si eu nici nu vroiam de fapt o relatie fixa, chiar nu ma interesa, dar asa a fost sa fie.


Mergi la inceput