*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (398)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Dupa o zi cam nasparlie
Cu o glezna durdulie
Umflata si dureroasa
Am ajuns si eu acasa.
Si ce vad, ce citesc
Cand la pag 9 poposesc?
O Bizuta suparata
O Irinuca uitata
Si deloc felicitata.
Dar incet s-a recuperat
Si-am luat fata la pupat.
Acum este randul meu
Sa pupacesc la greu
O buburuza mica
Si-o simpatica randunica.
Irinuca sa fi sanatoasa,
Fericita si frumoasa,
Implinita si norocoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui gudinde

Dupa o zi cam nasparlie
Cu o glezna durdulie
Umflata si dureroasa
Am ajuns si eu acasa.
Si ce vad, ce citesc
Cand la pag 9 poposesc?
O Bizuta suparata
O Irinuca uitata
Si deloc felicitata.
Dar incet s-a recuperat
Si-am luat fata la pupat.
Acum este randul meu
Sa pupacesc la greu
O buburuza mica
Si-o simpatica randunica.
Irinuca sa fi sanatoasa,
Fericita si frumoasa,
Implinita si norocoasa.



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Ramo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

foarte frumos, Gudinde, ca de obicei!!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

valim-am topit dupa Matei cum se joaca si vorbestesi ce-mi place vocea tauite acum ma gandeam ca ar trebui sa-i iau si eu lui andru un set de vase-bucatarie pentru ca si-asa mi-a ciumbrit toate oalele,capacele..nimic nu mai e intreg...

olga doamne ajuta sa fie bine si in continuare


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

randunoi de Simo
sa fii sanatos, o viata in bucurie alaturi de cei 3 muschetari si sotia ta minunata!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Vali, si mie mi-a placut mult Mateiul, cata rabdare are cu jucariile alea, cat le mestereste el!.. sper sa se mai linisteasca si al meu.. candva..desi pare fix la polul opus, o schimbare d-asta radicala, nu cred sa vad eu..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Gata,am scapat.Pana pe 23 stau linistita
pt urari.Nu am ajuns sa ii iau nimic...ideea este ca imi place sa il surprind,sa il dau gata si anul asta nu am avut timp sa gasesc ceva,dar pana pe 23 sper sa imi licareasca becul

Tonic,fiecare are stolurile ei.Chiar nu mi s-a parut o problema sa il ia pe Siluan in brate prietenele mele si rudele.Problema a fost ca nu l-au luat toti
Vali,ce cumintel si ascultator e Matei.Ce inseamna sa ai Mamica o educatoare
Nu vad ca e mai bine dupa fenobarbital...nu mai zic nimic



mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

O intrebare pt mamici de fetite:
David duminica e invitat la ziua unei colege de clasa care implineste 7 ani,ce CADOU sa iau???la baieti ma pricep,dar la fete..gheu

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

hai Simo ca o sa ii treaca sigur!
la nepotul meu i-a trecut intr-o saptamana dupa ce a luat
fenobarbital!
oare daca il tii la soare un picut nu ajuta?

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput