*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (398)
Raspunsuri - Pagina 17
gudinde spune:
Dupa o zi cam nasparlie
Cu o glezna durdulie
Umflata si dureroasa
Am ajuns si eu acasa.
Si ce vad, ce citesc
Cand la pag 9 poposesc?
O Bizuta suparata
O Irinuca uitata
Si deloc felicitata.
Dar incet s-a recuperat
Si-am luat fata la pupat.
Acum este randul meu
Sa pupacesc la greu
O buburuza mica
Si-o simpatica randunica
.
Irinuca sa fi sanatoasa,
Fericita si frumoasa,
Implinita si norocoasa.
ramo_cata spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui gudinde Dupa o zi cam nasparlie Cu o glezna durdulie Umflata si dureroasa Am ajuns si eu acasa. Si ce vad, ce citesc Cand la pag 9 poposesc? O Bizuta suparata O Irinuca uitata Si deloc felicitata. Dar incet s-a recuperat Si-am luat fata la pupat. Acum este randul meu Sa pupacesc la greu O buburuza mica ![]() Si-o simpatica randunica .Irinuca sa fi sanatoasa, Fericita si frumoasa, Implinita si norocoasa. |





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128
luny spune:
foarte frumos, Gudinde, ca de obicei!!!

Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
ramo_cata spune:
vali

m-am topit dupa Matei cum se joaca si vorbeste
si ce-mi place vocea ta
uite acum ma gandeam ca ar trebui sa-i iau si eu lui andru un set de vase-bucatarie pentru ca si-asa mi-a ciumbrit toate oalele,capacele..nimic nu mai e intreg...
olga doamne ajuta sa fie bine si in continuare
RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128
mihatp spune:


randunoi de Simo 


sa fii sanatos, o viata in bucurie alaturi de cei 3 muschetari si sotia ta minunata!
Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008
luny spune:
Vali, si mie mi-a placut mult Mateiul, cata rabdare are cu jucariile alea, cat le mestereste el!.. sper sa se mai linisteasca si al meu.. candva..desi pare fix la polul opus, o schimbare d-asta radicala, nu cred sa vad eu..![]()
Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
Simo27 spune:
Gata,am scapat
.Pana pe 23 stau linistita![]()


pt urari.Nu am ajuns sa ii iau nimic...ideea este ca imi place sa il surprind,sa il dau gata
si anul asta nu am avut timp sa gasesc ceva,dar pana pe 23 sper sa imi licareasca becul![]()
Tonic
,fiecare are stolurile ei
.Chiar nu mi s-a parut o problema sa il ia pe Siluan in brate prietenele mele si rudele
.Problema a fost ca nu l-au luat toti![]()
Vali,ce cumintel si ascultator e Matei.Ce inseamna sa ai Mamica o educatoare
Nu vad ca e mai bine dupa fenobarbital...nu mai zic nimic
mami de David
, Sam
si Siluan
"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"
Simo27 spune:
O intrebare pt mamici de fetite:
David duminica e invitat la ziua unei colege de clasa care implineste 7 ani,ce CADOU sa iau???la baieti ma pricep,dar la fete..gheu
mami de David
, Sam
si Siluan
"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"
blankar spune:
hai Simo ca o sa ii treaca sigur!
la nepotul meu i-a trecut intr-o saptamana dupa ce a luat
fenobarbital!
oare daca il tii la soare un picut nu ajuta?
http://community.webshots.com/user/blanka75
