LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**193**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui doranna

acum cateva saptamani, la scurt timp dupa revenirea mea pe forum, am scris un mesaj in care propuneam un concurs legat de lupta cu kilogramele; nu m-a bagat nimeni in seama, asa ca am editat textul si am scris altceva

M-ar fi interesat daca era competitia de ingrasat(la 1,66 am 49-59kg) si as dori cu 5kg mai mult....altfel


iti dau eu kg de la mine cu mare drag

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Hello!!!

Am dezmotat si noi ieri pitica si totul a iesit perfect. Maia a fost intr-o forma de zile mari


f frumos, mi-a placut tot, va

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Buna seara!!!
David este in continuare racit. Si cand zic si ca este mai bine, iar o ia de la capat Asa m-am saturat...de 1 saptamana si ceva nu ne mai trece si am amanat aproape 1 luna vaccinul (a 2-a doza de prevenar), sper sa fie ok.



multa sanatate !!

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

anaan, si eu am patit ieri o faza tare cu maria si un caine. stateam de vorba cu cineva, maria se uita la lumea de pe strada din carucior cand vad ca se apropie ceva de ea. in secunda unu, pun mana sa dau "mana copilului" de pe fata mariei, cand colo nu era un copil, era un "botic" de caine mare alb cu negru, care tocmai mi-o pupase pe maria.
ea era in delir, iar eu eram socata, nu-mi explicam cum s-a putut apropia atat de mult cainele ala. stapana a zis" ii place si lui sa se bage in seama". si
dupa aia am bine ca nu s-a intamplat nimic rau.



Drg nu asteapta sa vina cainele la el....se duce el la caine

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Mai, sa-l vedeti pe barbatu-meu ce grijuliu e. Azi ii ziceam in magazin sa puna copilul pe jos ca poate nu mai plange si el nu si nu, ca-i murdata mocheta. Saptamana trecuta intr-un magazin l-a rugat o doamna sa-i dea nu stiu ce de pe un raft de sus unde nu ajungea si s-a oferit sa tina ea copilul in timpul asta. I-a dat obiectul, dar copilul nu i l-a dat. Cica daca il scapa?

Keutu cheliutu


bravo lui.. f. grijulii tatii astia...si eu uneori ma minunez de cat de grijuliu poate fi.. e ca in povestea cu drobul cu sare... "vede" unele pericole de nici nu imi vine sa cred si nici prin minte nu imi trec

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea
I-am pus azi in papica praz. Maine ii pun si rosie. Ardei am uitat sa cumpar.

Keutu cheliutu


eu rosie cred ca ii dau cam de pe la 7 luni, initial fara seminte si coaja, apoi cu totul in mancarica, mananca si asa daca ii dau in mana fara seminte insa.

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

si ca sa fie treaba buna am postat si la capitolul trecut

nici eu nu pot purta parul desfacut ca se tine de el ca-n tramvai
olga ai dreptate maria e o fetitza f cuminte dar mai putin papacioasa... lasa ca papa mama in locul ei

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

mda... bantui singura pe aici... asa ca ma duc sa dau de papa la . pe toate si o dupa amiaza placuta va doresc...

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

vai saby, da ce frumosi si eleganti sunteti toti 3, o familie minunata. frumosi foc.de toaleta printesei nu mai spun nimic. superba. dar pantofiorii de unde i-ati luat? ca-s bestiali cu fundita la glezna.

din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

vai saby, da ce frumosi si eleganti sunteti toti 3, o familie minunata. frumosi foc.de toaleta printesei nu mai spun nimic. superba. dar pantofiorii de unde i-ati luat? ca-s bestiali cu fundita la glezna.

din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Multumim . A fost o zi extrem de importanta pt. noi si am incercat sa aratam cat mai bine toti 3. Pentofi sunt de la Zara, la fel si rochita.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput