Strumfi de iulie-august 2007 (180)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Stefania super poze. Da numa ca prima nu-i cu burta ci cu tt, au crescut, au crescut. Sa dea Domnul sa-si faca datoria si sa aibe lapte. . Burta ii tare frumoasa.
M-a distrat si Catarina cum sta si ea cu burtica la poza

Am fugit sa-mi iau fata de la gradi. astazi am lasat-o sa doarma acolo, sper sa nu o fi bocit.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 16 + cu un mare dolofan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

stefania, am vazut si eu pozele, ce burtica frumoasa ai .
mi-am facut si eu unele, cu laptopul , le-am pus pe picassa, tot acolo unde erau si pozele cu david.
maine imi vine aparatul foto, yeaaaahhhhh , o sa terorizez bietul copil de acum, sa recuperam ce am pierdut in atatea luni.

am reusit saptamana asta sa nu iau in greutate deloc, desi nu m-am infometat. am renuntat doar la placerile mele vinovate, ciocolata si alte dulciuri...da' greu, dom'le, greu .



_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

si mi-am amintit, apropo de zaharul in ficatei (de care zicea lachi),imi trece instantaneu pofta de dulce cand imi amintesc cum la tusnad era o tipa care manca feliile de cozonac unse cu pasta de hrean . cred ca e cea mai aiurea combinatie de care am auzit pana acum.



_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vivela

stefania, am vazut si eu pozele, ce burtica frumoasa ai .
mi-am facut si eu unele, cu laptopul , le-am pus pe picassa, tot acolo unde erau si pozele cu david.
maine imi vine aparatul foto, yeaaaahhhhh , o sa terorizez bietul copil de acum, sa recuperam ce am pierdut in atatea luni.

am reusit saptamana asta sa nu iau in greutate deloc, desi nu m-am infometat. am renuntat doar la placerile mele vinovate, ciocolata si alte dulciuri...da' greu, dom'le, greu .



_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba


Unde sunt pozele, da un link ca de cand te astept cu pozici la burtica.

Dana e valabil si pt tine. Vreau pozici cu burtici.

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

sunt pe-aici, sper sa nu intre si vecinii sa ma vada . ei oricum ma vad live si nu baga de seama, cel putin asa cred, ca nu prea am primit ajutor cu tricicleta pe scari cand chiar aveam nevoie .

_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Vivela Ce burtica frumoasa si ce mami sexy

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Vad ca sunt la moda vecinii bagaciosi. Aici nu exista o astfel de problema mai ales daca stai la bloc. Am stat aproape un an in apartamnent in Copenhaga, crede-ma ca nici nu imi cunosteam vecinii.

La casa e altceva, ne salutam, intrebam de copii, imprumutam masinile de tuns iarba, ne ajutam unii pe alti cu informatii sau orice e nevoie. Sunt foarte de treaba. Se intinde totul pana unde decizi tu.

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefania_97

Vad ca sunt la moda vecinii bagaciosi. Aici nu exista o astfel de problema mai ales daca stai la bloc. Am stat aproape un an in apartamnent in Copenhaga, crede-ma ca nici nu imi cunosteam vecinii.

La casa e altceva, ne salutam, intrebam de copii, imprumutam masinile de tuns iarba, ne ajutam unii pe alti cu informatii sau orice e nevoie. Sunt foarte de treaba. Se intinde totul pana unde decizi tu.

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca



aici se intinde totul pana in clipa cand vecinul afla ca tu ai mai multe decat are el .

plec spre casa. juma de drum il fac pe jos (vreun km), benevol, sa mai pun sangele in miscare. vedeti ce constiincioasa sunt?



_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Drum bun, eu mai am putin de asteptat.

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Ce faceti, mah? Ma barfeati?

Deci, georgi, vaz ca treci sub tacere intalnirea noastra mirobolanta, asa ca dau io din casa: dupa 2 ani aproape am reusit in sfarsit sa ma vad cu numita . E frumoasa, blondaaaaa si mult mai tare decat mi-o imaginam. Fataaaa (georgi), pari mult mai linistita si mai cumintica pe forum, cand colo- sha tu esti super gagica!

Stefania si vivela, ptiu, ptiu, ptiu sa nu va fi de deochi cu burticile voastre! Sarcini usoare si nasteri super sa aveti.
Vivelaaaa, vrei sa fii prietena mea?


Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput