Strumfi de iulie-august 2007 (180)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

vivela, de peelingul cu zat , stiu. ma peelinguiesc in fiecare saptamana, si il amestec cu ulei de masline. aspirina o folosesc doar pt fatza.....si nu miroase a farmacie. nu miroase deloc, dar efectul e super. lasa fatza fff fina!!!!!
andrei, nu mai face febra......asa cum a venit, tot asa a si plecat febra asta.....data trecuta a facut la fel.

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Vivela lui Daria abia luna trecuta i-au iesit ultimele 3 masele din capat.
Luna nici eu nu reuseam sa-i mai bag degetul in gura ca ma inhata imediat insa o luam langa geam la lumina in brate asa pe spate si ma faceam ca o gadil... ea radea cu gura mare si vedeam tot ce ma interesa.
Michi imi place de tine ca ai grija de pielea ta, bravos. Da parca in ultimul timp esti mult mai interesata de cum arati, cumva e un ritual de atragere a sotului pentru crearea bebelului nr 2????

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 16 + cu un mare dolofan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ddanagh
Michi imi place de tine ca ai grija de pielea ta, bravos. Da parca in ultimul timp esti mult mai interesata de cum arati, cumva e un ritual de atragere a sotului pentru crearea bebelului nr 2????




...ma si vad dansand dansul de imperechere!hehehe.....am vazut eu la NationGeographic...dana, mi-ai facut ziua mai frumoasa cu postarea ta

acu pe bune, treaba aia cu zatul de cafea o stiu de la nikole......si e super....mirosi a cafea dupa si ai pielea fina de la uleiul de masline.....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

Citat:
citat din mesajul lui ddanagh
Michi imi place de tine ca ai grija de pielea ta, bravos. Da parca in ultimul timp esti mult mai interesata de cum arati, cumva e un ritual de atragere a sotului pentru crearea bebelului nr 2????




...ma si vad dansand dansul de imperechere!hehehe.....am vazut eu la NationGeographic...dana, mi-ai facut ziua mai frumoasa cu postarea ta

acu pe bune, treaba aia cu zatul de cafea o stiu de la nikole......si e super....mirosi a cafea dupa si ai pielea fina de la uleiul de masline.....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!




eu nu amestec cu ulei de masline, si tot ramane ca si cum as fi dat cu ceva hidratant. cred ca totusi si cafeaua are ceva uleiuri in ea.

_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ia baga si ulei si o sa indragostesti de tine

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Fetele

Dati-mi o reteta de mancare fara carne. Ceva rapid. Mi s-a facut sla de carne

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefania_97

Fetele

Dati-mi o reteta de mancare fara carne. Ceva rapid. Mi s-a facut sla de carne

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca



ghiveci

Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

pilaf cu legume,
tocanitza de cartofi cu de toate: morcov, praz, albitura,
dovlecei
mazare


opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Multumim frumos pt complimente

Michy eu pe vremuri .... cand eram mai tanara in zatul pt peeling mai adaugam si cateva picaturi de ceva ulei esential, ceai verde si uneori un pic de faina de malai ffff fina.


Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefania_97

Fetele

Dati-mi o reteta de mancare fara carne. Ceva rapid. Mi s-a facut sla de carne

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si25+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca



legume la cuptor cu bucatele de soia
orez cu ciuperci si legume
cartofi cu smantana

depinde ce ai prin casa...
linte ai?
Alise mananca pate de linte cu mare pofta




Mergi la inceput