FIV in Ungaria 101

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Adi pe mine nu ma dor dor timpul...ii mai simt noaptea cateodata...dimineata cand ma ridic din pat...apoi nimic...spre seara iar ii simt si cand merg...cand adorm nu. Deci nu ma dor in fiecare zi si nici la fel de fiecare data.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

timea eu am luat utrogestanul oral dar tim minte ca dr a zis ca pot sa-l pin si intravaginal dar in ultima zi inainte de et sa-l ei neaparat oral ca sa fie curat acolo
si despre sex nu inteleg de ce aveti asa o repulsie si nu va mai ginditi decit la copii nu mai stiu cine zicea ca nu o sa faca decit dupa nastere?
pina la urma am sunat in ungaria si a zis ca e ok dar ca ar fi bine ca inainte cu o ora sa iau un magne b 6 si in sex mai blind
asa ca asa mi-a zis ci asa o sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Adi pe mine nu ma dor dor timpul...ii mai simt noaptea cateodata...dimineata cand ma ridic din pat...apoi nimic...spre seara iar ii simt si cand merg...cand adorm nu. Deci nu ma dor in fiecare zi si nici la fel de fiecare data.

fericita!!


da, ca si pe mine tot dimineata, dar azi nu am avut aceeasi senzatie ca in celelalte dimineti. daca palpez, ma dor ca in zilele trecute. doamne, sunt cretina rau! merit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

miine retet bhcg din nou sa vedem cum mai e
si pe mine ma dor sinii f tare nu mai pot sa dorm pe burta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

timea, unde faci oare fivul?
ma descultu, pai cand iti face ET oricum te curata de mama focului ei. unul din pasii ET este curatarea. asa zice dr? ca sa nu pui in dimineata cu ET ca sa fie curat acolo?eu am pus si no problem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Descultu nu avem nici o repulsie, Doamne fereste, dar dupa ani de chin si sute de milioane cheltuite ma gandesc mai intai la bebe si apoi la dorinta mea. Macar in primul trimestru. Am obtinut foarte greu aceasta sarcina si cine stie daca vom mai obtine alta asa ca suflam si in iaurt.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Descultu nu avem nici o repulsie, Doamne fereste, dar dupa ani de chin si sute de milioane cheltuite ma gandesc mai intai la bebe si apoi la dorinta mea. Macar in primul trimestru. Am obtinut foarte greu aceasta sarcina si cine stie daca vom mai obtine alta asa ca suflam si in iaurt.

fericita!!

yarrina, subscriu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

mie asa mi-a zis asa va zic si eu,voi oricum faceti ce doriti fiecare e liber sa faca ce vrea
bine poate voi ati fost cu sotii vostrii pe tot parcursul tratam datr eu nu am fost si i-am simtit lipsa al meu a venit doat la punctie cind era necasar pt ca lucreaza si atunci pata de asta am chef si de altele
sau cine stie asa sunt eu mai cu chef dar daca dr zice ca e ok atunci o sa-l ascult p el
si eu am investit si bani si sentimente in bebe asta ,tocmai deasta vreau sa sarbatoresc putin reusita nu?
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

descultu, stai ca noi crapam de invidie, de-aia facem pe interesantele!
esti foarte tare ca ai tonusul acesta si ca nu te privezi de nimic. oricum, ce zice dr e sfant, deci e voie clar. numa ca unii ca mine si yarrina avem armate intregi de pitici pe creieri, stoluri nenumarate de pasari la mansarda (ca doar a venit primavara) si, ocupate cu atatea ganduri, ne dam p-aci calugarite.

bravo tie ca esti relaxata. o sa mai lucrez si eu la capitolul asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Si mie mi-a zis sa pun inclusiv in dimineata cu ET. Atunci m-a curatat el inainte de transfer dar nu mi-a zis sa iau oral.

fericita!!

Mergi la inceput