FIV in Ungaria 101

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

tamyy si pamy..sunt cu ochii pe voi unguroaicelorrrrrrrrr

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Tamarylis cum e pe la Budapesta?
Va doresc multa bafta si tie si la pamy si sa veniti cu vesti bune

Fetelor am o nelamutire poate m#259; puteti voi ajuta. Eu am fost ieri la analize, iar la cariotip mi-au facut cariotip MTHFR C677T si nicidecum cariotipul general. Eu am intrebat si mi-a zis ca mutatia asta trebuie. Stiti ceva despre chestia asta, ce este si e suficient?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

pogonici77,corina anam multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

mami vreau eu AMH f f scazut: 0.29
Referitor la DHEA, am de luat 3 capsule pe zi concentratie 50 mg si L-arginina tot 3 capsule pe zi.
Am cautat azi DHEA-ul de mi-au iesit ochii din cap. Se pare ca in tara nu se mai gaseste momentan, cineva de la Iasi mi-a spus ca l-au scos acum o luna pentru ca nu mai au voie sa-l comercializeze. Cred ca o sa dau comanda pe Amazon. Costa destul de mult transportul, dar macar este concentratia care-mi trebuie si vine in 3 zile maxim.
Ai luat si tu DHEA si L-Arginina? Ceva rezultate cam in cat timp de tratament apar?

Bafta multa si tie!
Te pup si seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Citat:
citat din mesajul lui pamy

adipapazi cat ai avut FSH-ul inainte de fiv?Te intreb pentru ca cred ca mie Kovacs mie mi-a dat acelasi tratament de stimulare ca si tie,150 gonal si 2 menopur/zi

fsh=8,84

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

samira, vezi pantofii lui alexander McQueen in stanga la mica publicitate?aia de la budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

descultu in legatura cu intrebarea ta mie Kovacs mi-a spus ca dupa 3-4 zile de la ET se poate.Noi am aasteptat pana la aflarea rezultatului si am cam exersat pana pe la intrarea in luna a 4-a cand a inceput sa ma doara spatele si burta pt ca a inceput sa creasca burta si apoi mi-a fost frica,chiar si acum cand dr zice ca se poate, ca nu e nici o problema am retineri si mai bine rezist (imagineaza-ti ca visez noaptea )

Lasa ca recuperam noi dupa...

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

bau
am fost la ieseala cu unguroaicele...ca a strigat mami adina dupa noi pana a ragusit...si nu se cade sa superi o gravisutza!!!
care pantofi fato???aia de la Premier,pe care vroiam sa mi-i cumpar eu da imi erau mari...sau mai bine ma duc naibilor la culcare ca vorbesc prostii???

tamy...Doamne-ajuta!!!
sa-l saluti pe Robert din partea noastra si sa-i spui ca nu am reusit de data asta-sa-i zici ca suntem aia cu masina furata

speranto,nu am auzit cand m-ai sunat...si nici nu am vazut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ptr moderatoarea forumului noastru daca vrea sa modifice la isa78..sa puna carucioarele

am citit despre isa78...are 32 saptamani de sarcina...si va avea 2 baieti si o fata...
si cat de curand va naste...nu se simte prea bine saracuta..are probl cu sarcina...abia abia o duce..e greu cu 3 bebei..dar va fi cea mai fericita mamicaaaaaa

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

fetele gravide, pe voi va dor sanii la fel in fiecare zi? sau mai aveti si diminuari ale durerii?pw mine azi ma dor sanii mai putin. e naspa?

samiro, erau pantofii aia de care ne-am mirat noi in revista aia. erau sici la publicitate, aseara, aia cu care cadeai in cap.

Mergi la inceput