FIV 271

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Citat:
citat din mesajul lui veronici

BuburuzaFELICITAAARI!
Ioanatugs ,imi pare tare rau !!!Nu am cuvinte...succes in continuare in tot ce-ti propui!
Verga si eu rup paturile si canapelele.
E cam devreme pt.semne,nu? Cre ca iar am simptome in creier
Va pup si stau pe aproape
O intrebare: in loc de Gravibinon pt.fixare sarcina, care nu se mai fabrica ce e acum?

slideshow rares stefan la 1 an



si eu m-am apucat de cautat progesteron injectabil in cazul in care raman gravida. Am 2 promisiuni deocamdata. Imediat ce am un raspuns concret iti spun si tie

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Verga,

poti sa imi impartasesti si mie din experienta ta de la Giulesti cu Codreanu? Pleasee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

DA ...stiu ca toate ne inchipuim diverse simptome ...dar de fapt cred ca nici nu sunt asa de devreme.oricum ...te felicit inca o data din suflet si bafta in continuare.
stie ...cineva sa ma indrume si pe mine ...vreau sa fac acupunctura si nu stiu unde sa ma duc ...si nu as vrea sa nimeresc la unul care nu stie ce face?
va poop pe toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Morena ar fi foarte bine daca ai putea face in paralel acupunctura, cel putin mie asa mi-a recomandat prof. Si chiar daca nu am fost la un acupuncturist specializat doar pe probleme de fertilitate, sunt sigura ca m-a ajutat enorm!!! Dar, bineinteles, nu te poti lasa pe mana oricui! Asa ca ar fi bine daca ai primi ceva recomandari Eu pur si simplu am cautat pe net cel mai apropiat cabinet de acupunctura si m-am dus cu incredere, dar in Romanica noastra, nu prea cred ca te poti baza chiar pe orice "medic" sau homeopat. Eu m-am riscat si mi-a placut din prima...simteam cum imi transmitea energie doar cand ma privea...si nu cred ca e doar autosugestia. Asadar, multa bafta!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Ioana,si eu zic ca ai putea sa mai incerci pe CM natural si cred ca si dr vrea,eu am o prietana care am cunoscut-o pe cind fregventam si eu Giulestiul,exact ca si tine a fost pacienta profului(1FIV),apoi a lui Dracea(fiv2) si de cind ea nu mai este la Giulesti a ramas la Codreanu(FIV 3) prob ei rez ov scazuta,acum citeva luni a fost la o consultatie la dr Codreanu ,ia vazut un foliculas si i la punctionat,chiar dr ia dat ideea + ca la Giuli e si ieftin 300e Fiv pe CM natural si daca nu exista ovocit nu se plateste,asta stiu de la ea.

Bafta multa !trebuie sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Multumesc mult Buburuza...tu ai inceput acupunctura odata cu procedura pt fiv ....sau mai devreme?
pup fetele








"ANUL ASTA TREBUIE SA REUSESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Dragelor, am observat ca foarte multe persoane au inceput sa fie interesate de acupunctura. Va sugerez sa deschideti un subiect separat unde sa sa se poata dezbate pe larg, cu o prima pagina cu informatii, medici, clinici.
Este doar o propunere, cu speranta ca v-ar putea fi de ajutor.
Succes!

Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Cata e foarte buna ideea ta! Ar trebui sa ne mobilizam si pentru asta, dar eu una nu prea ma pricep...deh, tehnica asta, bat-o vina! Daca m-ar ajuta cineva, eu as colabora cu drag.

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

intrebarea serii! valabila doar astazi.
dr. matei mi-a dat de facut analize in z.21;progesteron, testosteron, prolactina, dheas, d-androstendion.
la mine in oras nu se poate face d-androstendionul.
astazi am facut o eco abdominala si am constatat ca pe ovarul drept iar am un folicul/chist de 12mm.
am trei posibilitati;
-sa fac analizele la mine in oras fara androstendion, ce valoare au fara androstendion?
-sa vin in bucuresti sa le fac, dar din cauza chistului nu vor fi concludente,
-sa nu le fac luna aceasta.
ce sa fac?
astazi este z.21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

bytzi, poti sa-mi trimiti pm. mai multe despre prietena ta? as vrea si eu ceva detalii de la ea. multumesc

Mergi la inceput