FIV 271

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Ioana,

imi pare rau. Ma bucur ca esti in continuare optimista si cauti solutii. Am vazut ca ai facut cu Codreanu. Poti sa imi spui cate ceva despre ea? E ok? Eu o sa o vad pt prima oara miercurea viitoare si am mari emotii pt ca sunt tot felul de doctori si nu stii pe mana cui te dai. Dar inteleg ca tu nu ai avut probleme cu ea.
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Morena multumesc draga. Eu v-as trage pe toate dupa mine, daca s-ar putea! Dar ceea ce intr-adevar pot, este sa va incurajez, sa va trimit un gand bun, poate un sfat. Pentru endomentru am auzit ca este bun vinul rosu, iar eu in timpul stimularii mai dupa cina cate un paharel, asta incepand cu stimularea si pana zilele trecute. De cand am facut testul parca mi-e frica sa mai beau...Multa, mult bafta si oricum o sa va sustin!!!

Ioanatugs poate cuvintele nu-si mai au rsotul, dar iti spun sincer ca imi pare rau si iti doresc din suflet ca data viitoare, oricum ai proceda, sa fie cu ochisori pana la capat! Minunile chiar se intampla cand ne asteptam mai putin, asa ca te vreau optimista!!!

Broscuta, Morena, Ioana, Verga va multumesc de urari fetelor. Sper sa trec cu bine de cele 9 luni care urmeaza!

Bruni, Verga, Veronici hai ca pregatesc majoretele!!! Voi tot de canapeloase va ocupati?



------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Ioana ....imi pare extrem de rau .Stiu ce inseamna inca o nereusita ,de altfel cred ca toate stim....Eu te-am urmarit de mult ...imi pare tare rau dar nu te lasa invinsa...eu am facut 4Fiv-uri si un et....si uite tot nu renunt...te pup si sper sa iti revii repede sa o poti lua de la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Yarrina maine fac beta! Sper sa aiba o valoare mare, cat pentru doi!

Bruni mai ai si tu putintica rabdare draga mea! Stiu ca nu e usor, stiu prea bine asta, dar fii cumintica pana duminica!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

BuburuzaFELICITAAARI!
Ioanatugs ,imi pare tare rau !!!Nu am cuvinte...succes in continuare in tot ce-ti propui!
Verga si eu rup paturile si canapelele.
E cam devreme pt.semne,nu? Cre ca iar am simptome in creier
Va pup si stau pe aproape
O intrebare: in loc de Gravibinon pt.fixare sarcina, care nu se mai fabrica ce e acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Buburuza ...multumesc pt sfat (am mai auzit de vin rosu )o sa incep si eu sa beau ..sa vedem poate are efect si la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Buburuza ...ne spui si noua ce simptome ai avut?asta daca nu te deranjez prea tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buburuza nu mai fac nici un test ! gata ! pana luni !
veronici si eu cu treburi casnice , ma invart prin casa si ma mut de la calculator la tele si tot asa.. dar numai la pat nu mai stau ..dupamasa cred ca fac o plimbarica prin magazine daca nu ma apuca somnul inainte..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui morena29

Buburuza ...ne spui si noua ce simptome ai avut?asta daca nu te deranjez prea tare.


Desigur ca va spun, doar nu e secret. Dar nu prea am avut. Simteam tot felul de chestii prin burta, ba o durere, ba un junghiulet, ba o gadilatura...si cateodata parca aveam dureri de ciclu. Sanii imi erau cam durerosi, cum sunt si acum, dealtfel, dar asta am pus-o pe seama utrogestanului. In rest, n-am avut nimic. Aaa, in vreo 2-3 zile am simtit un acid la stomac, dar atat. Deci, nu prea am avut simptome, mai multe cred ca erau in capul meu, cum spunea si Veronici

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Ioanatugsse poate sa ne fi intersectat pe la Giuli eu tot cu Codreanu am facut FIV 3 si sunt ziua 3 dupa ET

Mergi la inceput