FIV la Sibiu (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

bubu, stai cumintica! ai dus atata, asa ca acum mai ai doar putin! o sa vezi va fi bine! prietena mea care a facut FIV in ungaria si are tot gemenasi e in aceeasi situatie ca si tine. la pat si spera sa nu nasca in mai si sa ii duca pe pitici putin mai mult. important e sa aiba peste 2 kg ca sa nu stea la incubator. nu iti face griji si fii cumintica!
maine merg si eu sa vad ce face puiul. am asa emotii pana vad ca e bine! inca nu pot spune ca se vede sarcina si imi fac griji in fiecare zi pt bebe (parca o iau razna uneori - de ce nu imi e greata azi?, de ce nu se vede o data burtica?de ce nu m-am ingrasat inca? de ce?). sotul rade de mine si zice ca imi cumpara un ecograf [:D

sunt alaturi de tine si cred ca totul va fi bine

danaisa20 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Dordemunte ,mie nu mi-a cerut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danaisa20

maine merg si eu sa vad ce face puiul. am asa emotii pana vad ca e bine! inca nu pot spune ca se vede sarcina si imi fac griji in fiecare zi pt bebe (parca o iau razna uneori - de ce nu imi e greata azi?, de ce nu se vede o data burtica?de ce nu m-am ingrasat inca? de ce?). sotul rade de mine si zice ca imi cumpara un ecograf [:D

sunt alaturi de tine si cred ca totul va fi bine

danaisa20 12+



te inteleg perfect
asa eram si eu in prima jumatate a sarcinii, tot timpul eram stresata daca e totul ok cu ei
o sa fie mult mai bine cand incepe sa miste bb , de atunci o sa fii mult mai linistita ca il simti si stii ca e ok

Ruxi 33 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Nici mie dordemunte...

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Vreau si eu sa simt

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Yarina prezenta peste tot,du-te si pune bebey la nani ca-i tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Noapte buna fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Vreau si eu sa simt

fericita!!


o sa simti ... peste vreo 3 luni

Ruxi 33 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Nicidecum nu a fost placuta durerea de la HSG , a fost chiar cumplit , l-am apucat pe radiolog de maneca halatului si am urlat dupa mama cand nenea gyne a introdus substantza de contrast ..... dar crampele astea de acum seamana cu acelea de atunci, parca ma apasa ceva pe ovare , si trece rapid senzatie , dar imi da ca o senzatie placuta asa , o caldura in burtica ....

Sunt total diferite de cele de la CM...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

N-au somn neastamparatii astia ai mei. Mi-au dat azi niste junghiuri!! Nu mai incap unul de altul...nush ce ma fac cu ei pana la 9 luni.

fericita!!

Mergi la inceput